تاتامی کاراته

تاتامی کاراته محصولی با کیفیت و دوام بالا از فومیران مناسب جهت استفاده در ورزش های رزمی می باشد. این تاتامی ها با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه در کارخانه ای مجهز و رعایت استاندارد های لازم تولید می شود. به همین دلیل محصولات فومیران دارای گواهینامه های استاندارد و گواهی بهداشت می باشند.

تاتامی کاراته

ماده اولیه تاتامی کاراته فوم eva می باشد. این فوم ها دارای انعطاف پذیری بوده بنابراین تاتامی تولید شده نیز دارای انعطاف پذیری مناسبی می باشد. این ویژگی باعث می شود تا تاتامی خاصیت ضربه پذیری پیدا نماید و در نتیجه از شدت ضربه بکاهد و در صورت برخورد ورزشکاران با آن از صدمات احتمالی جلوگیری نماید.

این تاتامی ها به صورت پازلی بوده و در هنگام نصب کافی است قسمت های پازلی در کنار هم قرار گرفته و در هم قفل شوند.

تاتامی کاراته دارای آج هایی می باشد که مانع از سرخوردن آن می شود. این تاتامی ها دو رو آج می باشند بنابر این می توان پس از استفاده از یک سمت آن را پشت و رو نمود و از طرف دیگر آن استفاده کرد.

رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف این تاتامی ها باعث می شود تا نیاز افراد گوناگون با سلیقه های مختلف بر طرف گردد.

نکته مهم در تاتامی های سالن ورزشی تمیزی آن ها می باشد. این تاتامی ها باید به گونه ای باشند که به راحتی قابل تمیز کردن باشند. تاتامی کاراته فومیران ضد آب بوده و با استفاده از آب یا پارچه مرطوب قابل تمیز کردن می باشد.

تاتامی کاراته دارای گواهینامه های ISO 9001,ISO 14001,OHSAS 18001 و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشد.

ویژگی های تاتامی کاراته فومیران:

  1. سبک و قابل حمل
  2. خاصیت پازلی و نصب آسان
  3. خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری
  4. ایمن و استاندارد
  5. دارای گواهی بهداشت
  6. رنگبندی متنوع
  7. ابعاد و ضخامت مختلف
  8. دو رو آج

 

تولید تاتامی کاراته

تولید تاتامی کاراته در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این تاتامی ها تبدیل می شوند. برای تولید این تاتامی ها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

قیمت تاتامی کاراته

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت تاتامی می توانیم بگوییم که قیمت این تاتامی مناسب است. قیمت تاتامی کاراته بسته به ضخامت و ابعاد محصول متفاوت است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه محصول با تغییر در ضخامت آن قیمت های را بررسی نمایید و یا با تماس با همکاران ما از آن مطلع شوید.

کیفیت و استاندارد تاتامی کاراته

تاتامی های کاراته دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه می باشد.

تمامی نکات و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

 

نصب تاتامی کاراته

این تاتامی ‌ها به صورت پازلی هستند و در کنار هم قرار گرفته و قسمت های پازلی در هم قفل می شوند.

نگهداری و تمیز کردن تاتامی کاراته

با استفاده از آب می توان تاتامی های کاراته را شست. این تاتامی ها ضد آب بوده و با یک پارچه مرطوب و یا طی نخی قابل تمیز شدن می باشند.

 

خرید تاتامی کاراته

برای خرید تاتامی کاراته، پس از انتخاب مدل و تعیین متراژ فضایی که نیاز به ایمن شدن دارد می توانید با شماره ۲۶-۳۳۹۹۷۷۲۲-۰۲۱ تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید