تاتامی جودو

تاتامی جودو محصولی از فومیران محصولی با کیفیت و دوام بالا بوده که نوعی کفپوش فومی بوده و از فوم نرم و انعطاف پذیر eva تولید شده است. این تاتامی در سالن های ورزشی جودو برای پوشش کف سالن به منظور حفظ ایمنی جودوکاران عزیز بوده تا در هنگام تمرینات و مبارزات رزمی در اثر  برخورد با زمین آسیبی نبینند. زیرا این تاتامی ها به دلیل خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری که دارند به عنوان ضربه گیر عمل می نمایند.

تاتامی های فومیران با توجه به استاندارد های روز دنیا و رعایت نکات بهداشتی و ایمنی تولید شده اند به همین دلیل موفق به اخذ گواهینامه های استاندارد، گواهینامه بهداشت و نیز دریافت تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشند.

کفپوش سالن ورزشی محصولی از فومیران با بهترین کیفیت بوده که این کفپوش ها در دو نوع مختلف کفپوش ورزشی تاتامی و کفپوش ورزشی لاستیکی موجود می باشند و هر کدام دارای کاربردی خاص هستند. این کفپوش مناسب جهت استفاده در سالن های ورزشی می باشد. 

ویژگی های تاتامی جودو :

 

تولید تاتامی جودو

تولید تاتامی ورزشی در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این تاتامی ها تبدیل می شوند. برای تولید این تاتامی ها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

برای اطلاع از قیمت و خرید تاتامی جودو بر روی لینک های مرتبط کلیک نموده و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامی

کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید