تاتامی رزمی

تاتامی رزمی محصولی با کیفیت و دوام بالا از فومیران می باشد. این تاتامی ها از فوم انعطاف پذیر و بهداشتی eva تولید شده اند. این فوم ها در کارخانه بزرگ و مجهز فومیران با استفاده از دستگاه های پیشرفته و نیروی کاری متخصص به تاتامی های ورزشی تبدیل می شوند.

کفپوش قفلی محصولی پر فروش و با کیفیت از فومیران است. در تولید این محصول از مواد اولیه ی مرغوب و بهداشتی استفاده شده است. این محصول به صورت قطعات پازلی تولید می شود، سپس قطعات به راحتی در هم قفل می شوند و کفپوش به راحتی نصب و قابل استفاده می شود.

تاتامی رزمی در ابعاد و اندازه های مختلف و رنگبندی متنوع موجود بوده و تمام نکات استاندارد در تولید آن ها رعایت شده است به همین دلیل این کفپوش ها دارای گواهینامه های استاندارد و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشند. انعطاف پذیری مناسب این کفپوش ها باعث شده تا خاصیت ضربه گیری داشته باشند و در نتیجه ایمنی آن ها افرایش یاید. در صورت برخورد ورزشکاران با کفپوش از شدت ضربه کاسته و از آسیب دیدن ورزشکاران جلوگیری می نماید.

روی سطح این کفپوش رزمی دارای آج هایی است که مانع از سر خوردن آن می شود. این آج ها در هر دو طرف کفپوش وجود دارد که به اصطلاح به آن دو رو آج می گویند. مزیت دو رو آج بودن تاتامی رزمی در این است که پس از استفاده از یک طرف کفپوش می توان از سمت دیگر آن نیز استفاده نمود.

ویژگی های تاتامی رزمی فومیران :

برای اطلاع از قیمت تاتامی رزمی و خرید آن با شماره شرکت تماس حاصل فرمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید