تاتامی شیاپ چانگ

تاتامی شیاپ چانگ فومیران محصولی با کیفیت و دوام بالا تولید شده با استفاده از مواداولیه مرغوب و بهداشتی می باشد. این تاتامی یک محصول ورزشی بوده که برای پوشش کف زمین مورداستفاده قرار می گیرد تا در صورت برخورد ورزشکاران با این کفپوش از شدت ضربه کاسته شده و آسیبی به آن ها وارد نگردد.

تاتامی شیاپ چانگ از جنس فوم eva بوده که یکی از مرغوب ترین انواع فوم برای تولید تشک های ورزشی می باشد. این فوم ها در کارخانه ی مجهز فومیران به وسیله دستگاه های پیشرفته به انواع محصولات فومی تبدیل می شوند.

تمامی استاندارد های لازم در تولید این تاتامی رعایت شده تا آسیبی به ورزشکاران وارد نشود.

تشکهای شیاپچانگ در رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف تولید و عرضه می شوند.


ویژگی های تاتامی شیاپ چانگ:

سبک و قابل حمل: این تاتامی به دلیل اینکه از جنس فوم می باشد دارای وزن کمی بوده و به راحتی قابل نصب می باشد.

نصب آسان: به دلیل خاصیت پازلی این تشک ها نصب آن ها بسیار آسان می باشد. به این صورت که قططعات پازلی در کنار هم قرار گرفته و در هم قفل می شوند.

قابل شستشو: تاتامی شیاپ چانگ کاملا ضد آب می باشد به همین دلیل به راحتی قابل شستشو بوده و به وسیله آب و یا یک پارچه مرطوب قابل تمیز کردن می باشد.

دو رو آج: آج های روی تاتامی مانع از سر خوردن آن می شود.دو رو آج بودن آن این امکان را فراهم می کند تا بعد از استفاه از یک طرف بتوان از سمت دیگر آن استفاده نمود.

عدم وجود سطوح خراشنده: یکدست بودن و عدم وجود سطوح خراشنده از دیگر ویژگی های این کفپوش است.

بهداشتی بودن: این تشک ها کاملا بهداشتی و دارای گواهی بهداشت می باشند.

موارد مورد استفاده تاتامی شیاپچانگ:

تشک شیاپ چانگ برای پوشش کف اتاق ها، سالن های ورزشی، سالن ورزش های رزمی، ورزشگاه ها، باشگاه ها، زمین های ورزشی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید