تاتامی ورزشی رزمی

تاتامی ورزشی رزمی محصولی از فومیران با کیفیت و دوام بالا بوده که جهت استفاده در سالن های ورزشی می باشد. این تاتامی ها از جنس فوم نرم و انعطاف پذیر بوده که دارای خاصیت ارتجاعی می باشند و این ویژگی باعث ایمن بودن آن ها می باشد، به این صورت که در صورت افتادن ورزشکار بر روی تاتامی، از شدت ضربه کاسته و مانع از آسیب دیدن ورزشکار می شود.

تاتامی ورزشی به صورت پازلی بوده و این ویژگی باعث نصب راحت آن می شود به این صورت که قطعات تاتامی در کنار هم قرار گرفته و در هم قفل می شوند.

در سالن های ورزشی استفاده از یک تاتامی ورزشی استاندارد و بهداشتی امری ضروری می باشد. زیرا در این مکان تاتامی با پوست ورزشکاران تماس داشته بنا براین بهداشتی بودن آن حائز اهمیت است. و به دلیل انجام تمرینات و مسابقات ورزشی بر روی آن باید استاندارد های لازم را داشته باشد که این تاتامی دارای گواهینامه های بهداشت، استاندارد و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشد.

دو رو آج بودن این کفپوش مانع از سر خوردن آن و سر خوردن بر روی آن می شود، همچنین پس از استفاده مداوم از یک طرف کفپوش می توان از طرف دیگر آن استفاده نمود.

این کفپوش ها ضد آب بوده و به راحتی قابل شستشو می باشند.

ویژگی های تاتامی ورزشی رزمی فومیران:

موارد استفاده از تاتامی ورزشی رزمی :

تولید تاتامی ورزشی رزمی

تولید تاتامی ورزشی در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این تاتامی ها تبدیل می شوند. برای تولید این تاتامی ها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

کفپوش سالن ورزشی محصولی از فومیران با بهترین کیفیت بوده که این کفپوش ها در دو نوع مختلف کفپوش ورزشی تاتامی و کفپوش ورزشی لاستیکی موجود می باشند و هر کدام دارای کاربردی خاص هستند. این کفپوش مناسب جهت استفاده در سالن های ورزشی می باشد. 

قیمت تاتامی ورزشی

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت تاتامی می توانیم بگوییم که قیمت این تاتامی مناسب است. قیمت تاتامی ورزشی رزمی بسته به ضخامت و ابعاد محصول متفاوت است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه محصول با تغییر در ضخامت آن قیمت های را بررسی نمایید و یا با تماس با همکاران ما از آن مطلع شوید.

کیفیت و استاندارد تاتامی رزمی

تاتامی های ورزشی رزمی دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه می باشد.

تمامی نکات و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

کفپوش سالن ورزشی محصولی از فومیران با بهترین کیفیت بوده که این کفپوش ها در دو نوع مختلف کفپوش ورزشی تاتامی و کفپوش ورزشی لاستیکی موجود می باشند و هر کدام دارای کاربردی خاص هستند. این کفپوش مناسب جهت استفاده در سالن های ورزشی می باشد. 

نصب تاتامی رزمی

این تاتامی ‌ها به صورت پازلی هستند و در کنار هم قرار گرفته و قسمت های پازلی در هم قفل می شوند.

نگهداری و تمیز کردن تاتامی ورزشی رزمی

با استفاده از آب می توان تاتامی های ورزشی رزمی را شست. این تاتامی ها ضد آب بوده و با یک پارچه مرطوب و یا طی نخی قابل تمیز شدن می باشند.

خرید تاتامی ورزشی رزمی

برای خرید تاتامی ورزشی رزمی، پس از انتخاب مدل و تعیین متراژ فضایی که نیاز به ایمن شدن دارد می توانید با شماره ۲۶-۳۳۹۹۷۷۲۲-۰۲۱ تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت کنید.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید