تاتامی

تاتامی ( تاتمی ) نوعی کفپوش است که از جنس فوم بوده و کاملا نرم و انعطاف پذیر می باشد. تاتمی ها جهت پوشاندن کف زمین هایی که احتیاج به یک کفپوش نرم دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

کفپوش قفلی محصولی پر فروش و با کیفیت از فومیران است. در تولید این محصول از مواد اولیه ی مرغوب و بهداشتی استفاده شده است. این محصول به صورت قطعات پازلی تولید می شود، سپس قطعات به راحتی در هم قفل می شوند و کفپوش به راحتی نصب و قابل استفاده می شود.

معمولا از این نوع کفپوش جهت پوشاندن زمین هایی استفاده می شود که دارای سقف بوده و از باد و باران در امان باشند. البته این تاتامی ها ضد آب می باشند اما ممکن است بر اثر گذشت زمان در اثر برف، باران، نور آفتاب و دیگر عوامل محیطی تغییر رنگ داده و آسیب ببینند.

در محیط های مسقف تاتامی بهترین نوع کفپوش می باشد به خصوص برای فضاهایی همچون اتاق کودک و مهد کودک زیرا بافت نرم و اصول استاندارد رعایت شده در آن و همچنین بهداشتی بودن مواد به کار رفته در آن باعث می شود تا کفپوشی مناسب جهت استفاده برای کودکان باشد.

تاتمی های ورزشی که در تمامی مسابقات رزمی و سالن های ایروبیک استفاده می شوند از استاندارد خاصی برخوردار بوده و دارای تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشند. تاتمی برای ورزش هایی همچون جودو، کاراته، تکواندو و سایر ورزش های رزمی مناسب می باشد.

کفپوش سالن ورزشی محصولی از فومیران با بهترین کیفیت بوده که این کفپوش ها در دو نوع مختلف کفپوش ورزشی تاتامی و کفپوش ورزشی لاستیکی موجود می باشند و هر کدام دارای کاربردی خاص هستند. این کفپوش مناسب جهت استفاده در سالن های ورزشی می باشد. 

اگر بخواهیم  ویژگی های این کفپوش را نام ببریم می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

– خاصیت پازلی و نصب راحت تاتامی

تاتمی های فومیران به صورت پازلی طراحی و تولید شده اند تا نصب راحتی داشته و تنها با قرار گرفتن در کنار هم در هم قفل شوند. دو رو آج بودن این کف پوش ابن امکان را فراهم نموده تا پس از مدتی استفاده از یک طرف آن در صورت ساییده شدن آج ها بتوان از سمت دیگر آن استفاده نمود. همچنین در صورت خراب شدن یک قطعه می توان آن قطعه را تعویض نمود.

– ضد آب و قابل شستشو بودن تاتامی

این تاتمی ها ضد آب بوده و به همین دلیل به راحتی می توان آن ها را شست. چون آب به داخل آن ها نفوذ نمی کند در نتیجه به راحتی خشک شده و نمی پوسند.

– رنگبندی متنوع تاتامی

رنگبندی متنوع تاتامی فضای اتاق کودک و یا مهد کودک را شاد و زیبا می نماید. میتوان از چند رنگ برای تنوع بیشتر و یا آموزش رنگ ها به کودکان استفاده نمود. همچنین می توان برای اتاق، رنگ را با توجه به سایر رنگ های موجود در اتاق تنظیم نمود.

– انعطاف پذیری تاتامی

لطافت و انعطاف پذیری تاتامی باعث می شود تا کودکان بر اثر راه رفتن بر روی آن اذیت نشوند. هم چنین آسیب های احتمالی کودکان در اتاقشان و یا در مهد کودک و یا ورزشکاران در سالن ها و باشگاه های ورزشی بر اثر افتادن بر روی زمین کاهش می یابد. استفاده از این تاتمی ها بر روی دیوار به عنوان دیوارپوش نیز به عنوان ضربه گیر عمل می نماید.

– سبک و قابل حمل بودن تاتامی

از ویژگی های مهم این کف پوش قابل حمل بودن آن است. این کفپوش سبک بوده و به راحتی می توان آن را جابجا نمود.

– بهداشتی بودن تاتامی

این تاتامی ها با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی تولید شده و دارای گواهی بهداشت می باشند.

– آجدارد بودن

آج های موجود بر روی ایم کفپوش ها مانع از سرخوردن و ساییدگی آن می شود

دو رو آج بودن

این تاتامی ها به صورت دو رو آج بوده و پس از استفاده از یک سمت می توان از سمت دیگر آن استفاده نمود.

برای اطلاع از قیمت تاتامی و خرید تاتامی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶

 

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

 

تحویل درب کارخانه

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید