تجهیزات مهدکودک

تجهیزات مهدکودک | فومیران تولید کننده انواع محصولات و تجهیزات مهدکودکی با بالاترین کیفیت می باشد. این تجهیزات مهدکودک که شامل کفپوش مهد کودک، دیوارپوش مهدکودک، ضربه گیر، انواع اسباب بازی ها و پازل ها، کتاب فومی، پازل های حروف، اعداد و اشکال می باشد دارای انواع مختلف و رنگبندی متنوعی می باشند.

کفپوش ها با ضخامت های متفاوت، رنگبندی مختلف و اشکال متنوع هم چنین دیوار پوش ها و ضربه گیرها جهت ایمنی محیط مهد کودک مورد استفاده قرار می گیرند. این کفپوش ها از جنس فوم نرم و انعطاف پذیر بوده و به عنوان ضربه گیر قابل استفاده می باشند.

پازل های فومی که در انواع مختلف پازل حروف  فارسی و انگلیسی، پازل اشکال، پازل حیوانات و… می باشند جهت آموزش کودکان می باشد.

پازل های دیگری همچون پازل های دو بعدی و سه بعدی نیز موجود می باشند که جهت بازی و سرگرمی کودکان می باشد.

تجهیزات مهد کودک فومیران بسیار متنوع بوده و در انواع مختلف و رنگبندی گوناگون موجود می باشد. نکته مهم در مورد این تجهیزات استاندارد و بهداشتی بودن آن هاست. تجهیزات مهد کودک دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشد.

کفپوش اتاق کودک محصولی از فومیران مناسب جهت استفاده در اتاق کودکان می باشد. در تولید این کفپوش ها از مواد اولیه ی استاندارد و فاقد مواد شیمیایی استفاده شده است. بنابراین اگر برای سلامت کودک خود ارزش قائلید لازم است در انتخاب کفپوش مناسب دقت لازم را به خرج دهید. یکی دیگر از مواردی که در خرید کفپوش باید به آن دقت کنید، طرح و رنگ محصول است که تاثیر قابل توجهی در روحیه ی کودکان دارد.

تولید تجهیزات مهدکودک

تولید این محصول در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این تاتامی ها تبدیل می شوند. برای تولید این تاتامی ها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

قیمت تجهیزات مهدکودک

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت تجهیزات می توانیم بگوییم که قیمت این محصول مناسب است. قیمت آن بسته به ضخامت و ابعاد محصول متفاوت است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه محصول با تغییر در ضخامت آن قیمت های را بررسی نمایید و یا با تماس با همکاران ما از آن مطلع شوید.

دیوارپوش مهدکودک فومیران محصولی با کیفیت و دوام بالا بوده که برای حفظ امنیت کودکان در هنگام برخورد با دیوار مناسب می باشد. نرمی، ضدضربه بودن و انعطاف‌پذیری از جمله ویژگی‌هایی است که این دیوارپوش ها را به محصولی محبوب برای استفاده در مهدکودک‌ها و ورزشگاه ها تبدیل کرده است. 

کیفیت و استاندارد تجهیزات مهدکودک

این تجهیزات دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه می باشد.

تمامی نکات و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

خرید تجهیزات مهدکودک

برای خرید هر نوع از تجهیزات مهد کودک با شماره های شرکت تماس حاصل نموده و محصل مورد نظر خود را سفارش دهید.

 

 

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید