تجهیزات ورزشی فومی

تجهیزات ورزشی فومی

تجهیزات ورزشی فومی با کیفیت و دوام بالا در انواع و اقسام مختلف تولید می شود. این تجهیزات متنوع شامل کفپوش، دیوار پوش، تخته استپ، مت یوگا، تخته شنا و … می باشد. همان طور که از نام آن مشخص است جنس این محصولات از فوم بوده که از فوم مرغوب و بهداشتی eva می باشد. نکته مهم در انتخاب تجهیزات ورزشی فومی ایمن و استاندارد بودن آن هاست. محصولات فومیران با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده و دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد و گواهینامه های ISO 9001,ISO 14001,OHSAS 18001 می باشند. کفپوش های فومیران دارای تأییدیه از فدراسیون های ورزشی بوده و کاملا ایمن جهت استفاده ورزشکاران بر روی آن می باشد. تمام تجهیزات ورزشی فومی فومیران دارای ابعاد استاندارد و سازگار با پوست می باشند. خاصیت ارتجاعی این تجهیزات آن ها را به ضربه گیر تبدیل نموده است.

توضیح مختصری در مورد هر کدام از تجهیزات ورزشی فومی :

کفپوش فومی: این کفپوش ها جهت استفاده در سالن های ورزشی، مهدکودک، اتاق کودک، پارک و … مناسب بوده، کفپوش هایی نرم و انعطاف پذیر بوده، خاصیت ارتجاعی دارند و به عنوان ضربهگیر عمل می نمایند.

دیوار پوش های فومی نیز برای پوشش دیوار ها به منظور حفظ ایمنی افراد استفاده می شود.

استپ ایروبیک: این استپ فومی که به صورت سه لایه بوده جهت استفاده در ورزش ایروبیک می باشد.

تخته شنا: جهت یادگیری شنا می باشد.

مت یوگا: به صورت تشکی برای استفاده در ورزش یوگا می باشد.

آجر یوگا: این محصول ورزشی نیز برای استفاده در سالن های ورزشی و استفاده در خانه می باشد.

به دلیل اینکه جنس این تجهیزات ورزشی از فوم می باشد تمیز نمودن آن ها بسیار آسان بوده و با استفاده از یک دستمال مرطوب انجام می شود.

همچنین به دلیل سبک بودن به راحتی قابل نصب، حمل و جابجایی می باشند.

رنگبندی متنوع تجهیزات ورزشی از دیگر ویژگی های آن می باشد.

 

تولید تجهیزات ورزشی

تولید این محصول در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این تاتامی ها تبدیل می شوند. برای تولید این تاتامی ها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

قیمت تجهیزات ورزشی فومی

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت تجهیزات می توانیم بگوییم که قیمت این محصول مناسب است. قیمت آن بسته به ضخامت و ابعاد محصول متفاوت است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه محصول با تغییر در ضخامت آن قیمت های را بررسی نمایید و یا با تماس با همکاران ما از آن مطلع شوید.

کیفیت و استاندارد تجهیزات ورزشی فومی

این تجهیزات دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه می باشد.

تمامی نکات و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

خرید تجهیزات ورزشی فومی

برای اطلاع از قیمت تجهیزات ورزشی و خرید تجهیزات ورزشی با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

محصولات مرتبط

کفپوش لاستیکیکفپوش تاتامیاستپ ایروبیکمت یوگا
کفپوش لاستیکی

کفپوش تاتامی

استپ ایروبیک

مت یوگا