تجهیزات ورزشی فومی

تجهیزات ورزشی فومی

تجهیزات ورزشی فومی با کیفیت و دوام بالا در انواع و اقسام مختلف تولید می شود. این تجهیزات متنوع شامل کفپوش، دیوار پوش، تخته استپ، مت یوگا، تخته شنا و … می باشد. همان طور که از نام آن مشخص است جنس این محصولات از فوم بوده که از فوم مرغوب و بهداشتی eva می باشد. نکته مهم در انتخاب تجهیزات ورزشی فومی ایمن و استاندارد بودن آن هاست. محصولات فومیران با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده و دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد و گواهینامه های ISO 9001,ISO 14001,OHSAS 18001 می باشند. کفپوش های فومیران دارای تأییدیه از فدراسیون های ورزشی بوده و کاملا ایمن جهت استفاده ورزشکاران بر روی آن می باشد. تمام تجهیزات ورزشی فومی فومیران دارای ابعاد استاندارد و سازگار با پوست می باشند. خاصیت ارتجاعی این تجهیزات آن ها را به ضربه گیر تبدیل نموده است.

توضیح مختصری در مورد هر کدام از تجهیزات ورزشی فومی :

کفپوش فومی: این کفپوش ها جهت استفاده در سالن های ورزشی، مهدکودک، اتاق کودک، پارک و … مناسب بوده، کفپوش هایی نرم و انعطاف پذیر بوده، خاصیت ارتجاعی دارند و به عنوان ضربهگیر عمل می نمایند.

دیوار پوش های فومی نیز برای پوشش دیوار ها به منظور حفظ ایمنی افراد استفاده می شود.

استپ ایروبیک: این استپ فومی که به صورت سه لایه بوده جهت استفاده در ورزش ایروبیک می باشد.

تخته شنا: جهت یادگیری شنا می باشد.

مت یوگا: به صورت تشکی برای استفاده در ورزش یوگا می باشد.

آجر یوگا: این محصول ورزشی نیز برای استفاده در سالن های ورزشی و استفاده در خانه می باشد.

به دلیل اینکه جنس این تجهیزات ورزشی از فوم می باشد تمیز نمودن آن ها بسیار آسان بوده و با استفاده از یک دستمال مرطوب انجام می شود.

همچنین به دلیل سبک بودن به راحتی قابل نصب، حمل و جابجایی می باشند.

رنگبندی متنوع تجهیزات ورزشی از دیگر ویژگی های آن می باشد.

 

تولید تجهیزات ورزشی

تولید این محصول در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این تاتامی ها تبدیل می شوند. برای تولید این تاتامی ها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

قیمت تجهیزات ورزشی فومی

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت تجهیزات می توانیم بگوییم که قیمت این محصول مناسب است. قیمت آن بسته به ضخامت و ابعاد محصول متفاوت است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه محصول با تغییر در ضخامت آن قیمت های را بررسی نمایید و یا با تماس با همکاران ما از آن مطلع شوید.

کیفیت و استاندارد تجهیزات ورزشی فومی

این تجهیزات دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه می باشد.

تمامی نکات و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

خرید تجهیزات ورزشی فومی

برای اطلاع از قیمت تجهیزات ورزشی و خرید تجهیزات ورزشی با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

محصولات مرتبط

کفپوش لاستیکیکفپوش تاتامیاستپ ایروبیکمت یوگا
کفپوش لاستیکی

کفپوش تاتامی

استپ ایروبیک

مت یوگا

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید