تجهیزات ورزشی

تجهیزات ورزشی | فومیران تولید کننده انواع تجهیزات ورزشی با بهترین کیفیت بوده که شامل کفپوش، دیوار پوش، تخته استپ، مت یوگا، تخته شنا و … می باشد. نکته مهم در انتخاب تجهیزات ورزشی ایمن و استاندارد بودن آن هاست. محصولات فومیران با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده و دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند. کفپوش های فومیران دارای تأییدیه از فدراسیون های ورزشی بوده و کاملا ایمن جهت استفاده ورزشکاران بر روی آن می باشد. حالت ارتجاعی کفپوش ها باعث افزایش ایمنی در سالن های ورزشی شده تا در صورت بروز حادثه احتمالی آسیبی به ورزشکاران وارد نشود.

تمام تجهیزات ورزشی فومیران دارای ابعاد استاندارد و سازگار با پوست می باشند. خاصیت ارتجاعی این تجهیزات آن ها را به ضربه گیر تبدیل نموده است.

کفپوش و دیوار پوش فومی در سالن های ایروبیک و سالن های رزمی، کفپوش لاستیکی در باشگاه های بدنسازی، تخته استپ و مت یوگا نیز در سالن های ورزشی و تخته شنا در آموزشگاه های شنا و استخرها مورد استفاده قرار می گیرد.

به دلیل اینکه جنس این تجهیزات ورزشی از فوم می باشد تمیز نمودن آن ها بسیار آسان بوده و با استفاده از یک دستمال مرطوب انجام می شود. همچنین به دلیل سبک بودن به راحتی قابل نصب، حمل و جابجایی می باشند.

 ویژگی های تجهیزات ورزشی فومیران :

تولید تجهیزات ورزشی

تولید این محصول در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این تاتامی ها تبدیل می شوند. برای تولید این تاتامی ها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

قیمت تجهیزات ورزشی

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت تجهیزات می توانیم بگوییم که قیمت این محصول مناسب است. قیمت آن بسته به ضخامت و ابعاد محصول متفاوت است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه محصول با تغییر در ضخامت آن قیمت های را بررسی نمایید و یا با تماس با همکاران ما از آن مطلع شوید.

کیفیت و استاندارد تجهیزات ورزشی

این تجهیزات دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه می باشد.

تمامی نکات و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

 

خرید تجهیزات ورزشی

برای خرید و سفارش تجهیزات ورزشی با شماره های شرکت تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.

محصولات مرتبط

کفپوش لاستیکیکفپوش تاتامیاستپ ایروبیکمت یوگا
کفپوش لاستیکی

کفپوش تاتامی

استپ ایروبیک

مت یوگا

 

تحویل درب کارخانه

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید