تخته استپ

تخته استپ فومیران محصولی مناسب جهت استفاده در باشگاه های ورزشی می باشد. تخته استپ از جنس فوم eva بوده که کاملا ایمن و استاندارد می باشد. این ایمنی بالا باعث حفظ سلامتی ورزکاران در هنگام انجام تمرینات ورزشی با تخته استپ می شود.

تخته استپ در سالن های ورزشی قابل استفاده می باشد. همچنین به دلیل حجم کم در منزل و پارک ها نیز می توان از آن ها استفاده نمود.

این استپ به صورت ۳ لایه ودارای رنگبندی متنوع می باشد. همچنین در دو نوع ساده و مارک دار تولید شده که نوع مارک دار آن دارای طرح های نایک و آدیداس می باشد.

در صورت سفارش، امکان تولید تخته استپ با لایه های بیشتر نیز وجود دارد.

ویژگی های تخته استپ فومیران :

موارد استفاده استپ ورزشی فومیران :

تولید تخته استپ

تولید استپ ایروبیک در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این محصول تبدیل می شوند. برای تولید این استپ ها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

استپ ایروبیک فومیران محصولی مناسب جهت استفاده در باشگاه های ورزشی است. این استپ ورزشی که از جنس فوم بوده و دارای استاندارد های لازم  برای حفظ ایمنی ورزشکاران در هنگام تمرین می باشد.

 

قیمت تخته استپ

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت تخته استپ می توانیم بگوییم که قیمت این محصول مناسب است.

کیفیت استپ ورزشی

استپ های ایروبیک دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه می باشد. تمامی نکات و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

 

نگهداری و تمیز کردن استپ ایروبیک

این محصول ضد آب و قابل شستشو بوده و با استفاده از آب می توان آن ها را شست. برای تمیز کردن آنها می توان از یک پارچه نخی و یا طی مرطوب استفاده نمود.

استپ ایروبیک فومیران محصولی مناسب جهت استفاده در باشگاه های ورزشی است. این استپ ورزشی که از جنس فوم بوده و دارای استاندارد های لازم  برای حفظ ایمنی ورزشکاران در هنگام تمرین می باشد.

خرید استپ ورزشی

برای خرید این محصول، می توانید با شماره ۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶ تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید