تشک تاتامی

تشک تاتامی تولید فومیران محصولی مناسب و ایمن جهت استفاده در سالن های ورزشی می باشد. تشک تاتامی ورزشی در رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف تولید شده و قابل استفاده در مکان های مختلف برای سلیقه های متفاوت می باشد.

چرا تشک تاتامی؟

استفاده از تشک های تاتامی در سالن های ورزشی توصیه می شود تا از نظر بهداشتی و حفظ ایمنی سلامت ورزشکاران تأمین گردد. در سالن های ورزش های رزمی که امکان برخورد و افتادن افراد بر روی زمین وجود دارد وجود تشکی نرم، انعطاف پذیر و استاندارد کمک زیادی به کاهش صدمات به افراد می کند. هم چنین در ورزش هایی مانند ایروبیک نیاز به تشکی می باشد تا بر روی زمین قرار بگیرد و از نظر بهداشتی شرایط مناسبی برای ورزشکاران ایجاد شود.

ویژگی های تشک تاتامی:

تشک تاتامی از جنس فوم نرم و ارتجاعی eva بوده و دارای آج هایی روی سطح خود می باشد تا مانع از سر خوردن تشک بر روی زمین و نیز افراد بر روی تشک گردد. همچنین وجود این آج ها مانع از ساییدگی تشک نیز می شود.

حالت پازلی آن باعث نصب آسان آن و قفل شدن قسمت های پازلی می شود.

تشک ها به صورت قطعه ای بوده که این امر باعث تعویض راحت هر قطعه در صورت کثیف شدن خواهد شد. همچنین وزن سبک قطعه ها باعث حمل و جابجایی آسان آن ها می شود.

تشک ها ضد آب بوده و به راحتی قابل شسشو می باشند.

تشک ورزشی فومیران دارای گواهی استاندارد، گواهی بهداشت و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشد.

تشک های تاتامی به صورت آج دار بوده که مانع از ساییدگی و سر خوردن می شود.

به دلیل دو رو آج بودن این تشک ها، از هر دو طرف آن می توان استفاده نمود.

 

موارد استفاده تشک های تاتامی :

از تشک های تاتامی در سالن ورزش های رزمی همچون جودو،کاراته، تکواندو به عنوان محافظی برای ورزشکاران استفاده می شود. همچنین در سالن های ایروبیک به عنوان زیر انداز و ضربه گیر برای ورزشکاران قابل استفاده می باشد. از این تشک ها در منزل نیز برای انجام تمرینات ورزشی می توان استفاده کرد.

 

قیمت تشک تاتامی

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت کفپوش می توانیم بگوییم که قیمت این کفپوش مناسب است. قیمت کفپوش ورزشی بسته به ضخامت و ابعاد محصول متفاوت است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه محصول با تغییر در ضخامت آن قیمت های را بررسی نمایید و یا با تماس با همکاران ما از آن مطلع شوید.

 

کیفیت و استاندارد تشک تاتامی

کفپوش های سالن ورزشی دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه بمی باشد. ها و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

 

نصب تشک تاتمی

این کفپوش‌ها به صورت پازلی هستند و به همین دلیل به راحتی می‌توانند در کنار هم چیده شوند. بعد از چیدن کفپوش ها، قسمت های پازلی در هم قفل می شوند.

 

نگهداری و تمیز کردن تشک تاتامی

این کفپوش ها ضد آب هستند و با استفاده از آب می توان آن ها را شست. با استفاده از یک پارچه تخی و یا طی مرطوب کفپوش های فومی کاملا تمیز می شوند.

 

خرید تشک تاتامی

برای خرید این تشک ها، پس از انتخاب مدل و تعیین متراژ فضایی که نیاز به ایمن شدن دارد می توانید با شماره ۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶ تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت کنید.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید