تشک فومی

تشک فومی تولید فومیران تشکی نرم و قابل انعطاف بوده که جهت اشتفاده در سالن های ورزشی می باشد.
این تشک ها در طرح ها و رنگ های گوناگون و ضخامت های مختلف و همچنین ابعاد ۵۰ در ۵۰ و ۱۰۰ در ۱۰۰ تولید شده که این تنوع رنگ و ابعاد باعث می شود تا نیاز افراد مختلف با سلیقه های متفاوت، برآورده شود.

تشک فومی از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی تولید شده و دارای گواهینامه های بهداشت و گواهینامه های استاندارد ISO 9001,ISO 14001, OHSAS 18001 می باشد.

این کفپوش ها به دلیل خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری که دارند به صورت ضربه گیر عمل نموده و باعث حفظ ایمنی افراد می شوند.

تشک فومی در سالن های ورزشی برای پوشش کف زمین استفاده می شود تا هم باعث زیبایی بیشتر محیط شود و هم به عنوان ضربه گیر عمل نموده تا در صورت برخورد ورزشکاران با زمین آسیبی به آن ها وارد نشود. از این تشک ها در منزل نیز می توان استفاده نمود.

تشک فومی مناسب برای پوشش کف اتاق کودک و مهد کودک نیز می باشد زیرا هم بدون پرز بوده و هم کاملا بهداشتی و بدون سطوح خراشنده می باشد. به راحتی جابجا و نصب می شود. با استفاده از یک پاچه مرطوب تمیز می شود،  همچنین دارای رنگبندی شاد و متنوع می باشد.

این فوم ها پس از تولید تا مدت کوتاهی بوی فوم را پخش میکنند.

ویژگی های تشک فومی فومیران :

موارد استفاده تشک فومی فومیران :

 

 

قیمت تشک فومی

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت کفپوش می توانیم بگوییم که قیمت این کفپوش مناسب است. قیمت کفپوش ورزشی بسته به ضخامت و ابعاد محصول متفاوت است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه محصول با تغییر در ضخامت آن قیمت های را بررسی نمایید و یا با تماس با همکاران ما از آن مطلع شوید.

 

کیفیت و استاندارد تشک فومی

کفپوش های سالن ورزشی دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه بمی باشد. ها و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

 

نصب تشک فومی

این کفپوش‌ها به صورت پازلی هستند و به همین دلیل به راحتی می‌توانند در کنار هم چیده شوند. بعد از چیدن کفپوش ها، قسمت های پازلی در هم قفل می شوند.

 

نگهداری و تمیز کردن تشک فومی

این کفپوش ها ضد آب هستند و با استفاده از آب می توان آن ها را شست. با استفاده از یک پارچه تخی و یا طی مرطوب کفپوش های فومی کاملا تمیز می شوند.

 

خرید تشک فومی

برای خرید این تشک ها، پس از انتخاب مدل و تعیین متراژ فضایی که نیاز به ایمن شدن دارد می توانید با شماره ۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶ تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت کنید.

 

 

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش فومی ۵۰×۵۰

کفپوش فومی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید