تولید تاتامی

تولید تاتامی

تولید تاتامی در کارخانه بزرگ فومیران انجام می شود. فومیران تولید کننده انواع محصولات فومی از جمله تاتامی در طرح ها و رنگ های متنوع و برای کاربردهای گوناگون می باشد.

کفپوش قفلی محصولی پر فروش و با کیفیت از فومیران است. در تولید این محصول از مواد اولیه ی مرغوب و بهداشتی استفاده شده است. این محصول به صورت قطعات پازلی تولید می شود، سپس قطعات به راحتی در هم قفل می شوند و کفپوش به راحتی نصب و قابل استفاده می شود.

برای تولید تاتامی از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی استفاده می شود تا محصول نهایی محصولی با کیفیت و استاندارد باشد. این تاتامی ها از فوم eva تولید شده و دارای انعطاف پذیری مناسب جهت کاربرد های مختلف می باشند. خاصیت ارتجاعی این محصول باعث ایجاد خاصیت ضربه گیری در آن می شود.

از تاتامی ها در مهدهای کودک و اتاق کودک، سالن های ورزشی، فضای بازی کودکان و … استفاده می شود به همین دلیل سلامت و ایمنی آن بسیار حائز اهمیت می باشد. در مهد های کودک که این کفپوش ها را بر روی زمین قرار می دهند کودکان می توانند به راحتی بر روی آن راه بروند و بازی کنند. این تاتامی ها به دلیل لطافت و نرمی خود آسیبی به پوست کودکان وارد ننموده و به دلیل بهداشتی بودن حساسیتی برای پوست آن ها ایجاد نمی نماید. همچنین به دلیل خاصیت ارتجاعی در صورت افتادن کودکان بر روی آن از شدت ضربه کاسته و از آسیب دیدن کودکان جلوگیری می نماید.

این تاتامی ها ضد آب بوده و با استفاده از یک پارچه مرطوب به راحتی قابل تمیز کردن می باشند.

تولید تاتامی یکی از خدمات فومیران بوده و تولیدات و خدمات دیگری نیز همچون تولید لوازم ورزشی، تولید اسباب بازی فومی، خدماتی همچون برش فوم و … را نیز شامل می شود.

ویژگی های تاتامی فومیران:

تولید تاتامی یکی از خدمات این واحد تولیدی بوده و همسو با آن تولیدات و خدمات گسترده دیگری در زمینه فوم اعم از برش محصولات، تولید فوم های بسته بندی و قطعات و … عرضه می شود.

 

کیفیت و استاندارد تاتامی

تاتامی دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه بمی باشد. ها و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

برای خرید تاتامی با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

تحویل درب کارخانه

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید