تولید کفپوش تاتامی

تولید کفپوش تاتامی فومیران با کیفیت بالا در کارخانه فومیران انجام می شود. این کفپوش تاتامی ها از جنس فوم eva بوده، در طرح ها و رنگ های متنوع و ابعاد و ضخامت های مختلف موجود می باشند. تولید کفپوش تاتامی با مواد اولیه بهداشتی صورت می گیرد و نکات ایمنی و استاندارد در تولید آن ها رعایت می شود به همین دلیل این کفپوش ها دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

از موارد مهم مصرف کفپوش تاتامی استفاده در اتاق کودک و مهد کودک می باشد. سطح نرم وانعطاف پذیر این کف پوش باعث حفظ ایمنی کودکان بوده و رنگبندی شاد آن مناسب با روحیه کودکان می باشد.

این کفپوش ها کاملا بهداشتی بوده و در صورت کثیف شدن و یا ریختن ماده ای بر روی آن می توان با یک دستمال مرطوب به راحتی آن را تمیز نمود. همچنین در صورت خرابی یک قطعه می توان آن را تعویض کرد. و نیز به دلیل ضد آب بودن بر اثر ریختن آب بروی آن، آب به داخل نفوذ نکرده و در نتیجه کفپوش نمی پوسد.

به دلیل خاصیت پازلی نصب این کفپوش ها بسیار آسان بوده و با در کنار هم قرار گرفتن به صورت پازلی در هم قفل می شوند.

این کفپوش ها ضد آب بوده و دو رو آج می باشند که پس از استفاده مداوم از یک طرف می توان از سمت دیگر آن استفاده نمود. آج های روی سطح کفپوش مانع از سر خوردن آن می شود. این کفپوش ها دارای گواهی استاندارد، گواهی بهداشت و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشند. می باشند.

خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری کفپوش تاتامی آن را به ضربه گیر جهت استفاده در سالن های ورزشی و مهد های کودک تبدیل نموده است.

تولید کفپوش تاتامی برای مصارف دیگری همچون استفاده در پارک ها، سالن های ورزشی، قسمت های مختلف منزل و … صورت می گیرد.

ویژگی های کفپوش تاتامی:

 

برای خرید کفپوش تاتامی بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

تحویل درب کارخانه

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید