تولید کفپوش لاستیکی

 

تولید کفپوش لاستیکی با کیفیت بالا در کارخانه فومیران انجام می شود. این کفپوش که از دانه های گرانول تولید شده کفپوشی مقاوم جهت استفاده در فضاهای رو باز و پر رفت و آمد می باشد. تولید کفپوش لاستیکی در کارخانه ای مجهز، با توجه به علم روز دنیا، با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و توسط نیروی کاری متخصص انجام می شود. استاندارد های لازم در تولید کفپوش لاستیکی رعایت شده و به همین دلیل این کفپوش دارای گواهینامه های  ISO 9001, ISO 14001,OHSAS 18001 می باشد.

از ویژگی های کفپوش لاستیکی می توان به رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف، ضد آب بودن، نصب راحت، مقاومت بالا در برابر ضربه و … اشاره نمود.

تولید کفپوش لاستیکی به جهت استفاده از این کفپوش در محیط هایی همچون پارک، باشگاه بدنسازی، ورودی مترو،حیاط، پارکینگ و … می باشد.

کفپوش لاستیکی در برابر بارش برف و باران نمیپوسد، در اثر تابش آفتاب تغییر رنگ نمی دهد و وزش باد مشکلی برای آن به وجود نمی آورد، بنا بر این کفپوشی مناسب جهت استفاده در فضاهای سر باز می باشد.

این کفپوش ها به صورت قطعه ای بوده و به وسیله چسب به زمین وصل می شوند.

این کفپوش در ضخامت های مختلف برای مصارف گوناگون تولید می شود. به عنوان مثال کفپوش ۲۲ میلی متری و ۲۵ میلی متری برای باشگاه ورزشی و کفپوش ۴۵ میلی متری جهت استفاده در پارک هایی که نیاز به آبیاری دارند مناسب می باشند. زیرا این کفپوش های ۴۵ میلی متری پایه تخم مرغی بوده و آب از زیر آن ها عبور نموده که این امر مانع از پوسیدن کفپوش می شود.

نوع دیگری از این کفپوش با نام کفپوش لاستیکی گلدن نیز وجود دارد که دارای درخشندگی در زیر نور می باشد.

 

ویژگی های کفپوش لاستیکی:

 

برای خرید کفپوش لاستیکی بر روی لینک های مرتبط زیر کلیک نمایید.

تحویل درب کارخانه

 

محصولات مرتبط

 

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی

کفپوش تاتامی ۵۰×50

کفپوش تاتامی ۱۰۰×100

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×100

کفپوش لاستیکی۵۰×50

crisp fa