تولید کننده فوم eva

تولید کننده فوم eva

فومیران از بزرگترین تولید کنندگان فوم eva در ایران و خاور میانه بوده که تولید کننده بهترین و مرغوب ترین نوع فوم جهت مصارف صنعتی می باشد که با استفاده از دستگاه های مجهز و با توجه به علم روز دنیا انواع محصولات فومی را تولید می نماید.

این کارخانه تولید کننده فوم eva از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه جهت تولید محصولات خود استفاده می نماید، مواد خام در دستگاه های مخصوص قرار گرفته و پس از انجام فرآیندهای مربوطه به محصولات نهایی تبدیل شده و در خدمت مشتریان گرامی قرار می گیرند. این محصولات در واحد کنترل کیفیت بررسی شده و پس از اطمینان از کیفیت آن ها روانه بازار می شوند. در طی فرآیند تولید رنگبندی، ابعاد و ضخامت محصول نیز تعیین می گردد که قابلیت تولید در رنگبندی متنوع و ابعاد و ضخامت های مختلف وجود دارد. قیمت فوم eva در این واحد تولیدی فوم با توجه به مرغوبیت و کیفیت بالای آن مناسب بوده و شما می توانید برای خرید فوم eva به صورت آنلاین از طریق سایت و یا به صورت تلفنی اقدام نمایید. فروش فوم های eva به صورت عمده و جزئی امکان پذیر می باشد.

تولید کننده فوم eva قادر به تولید این فوم در تیراژ بالا با توجه به سفارش مشتری می باشد. زیرا این فوم ها قابلیت برش داشته و به قطعات فومی مورد نیاز مشتری قابل تبدیل می باشد.

کیفیت و استاندارد ورق فوم eva

ورق فوم eva دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه بمی باشد. ها و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

 

نگهداری و تمیز کردن ورق فوم eva

این ورق ها ضد آب هستند و با استفاده از آب می توان آن ها را شست. با استفاده از یک پارچه تخی و یا طی مرطوب ورق ها کاملا تمیز می شوند.

خرید ورق فوم eva

برای خرید این محصول می توانید با شماره ۲۶-۳۳۹۹۷۷۲۲-۰۲۱ تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت کنید.

 

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید