تولید کننده کفپوش

تولید کننده کفپوش

فومیران بزرگترین تولید کننده کفپوش در ایران و خاور میانه می باشد. تولید کفپوش با بهترین کیفیت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی و دستگاه های مجهز و پیشرفته انجام می شود. هدف تولید کنندگان کفپوش تولید کفپوشی است تا نیاز افراد را در این زمینه برطرف نماید. دو نوع کفپوش در این واحد صنعتی تولید می شود که کفپوش لاستیکی و کفپوش تاتامی بوده و جهت مصارف مختلف کاربرد دارند. این کارخانه تولید کننده کفپوش، به استاندارد کفپوش ها اهمیت زیادی می دهند زیرا این کفپوش ها برای استفاده افراد می باشند پس استاندارد بودن آن ها بسیار مهم است.

فومیران در تولید محصولات خود از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی استفاده نموده و با استفاده از دستگاه های مجهز این مواد اولیه را به محصول مورد نظر تبدیل نموده تا در نهایت محصولی با بالاترین کیفیت در اختیار مردم قرار گیرد. کیفیت این محصولات به اندازه ای بالاست که امروزه به اقصی نقاط جهان صادر می گردد. این کفپوش ها دارای بالاترین کیفیت می باشند.

کفپوش تاتامی

کفپوش تاتامی جهت استفاده در فضاهای سربسته مناسب بوده و دارای جنسی نرم و انعطاف پذیر و کاملا بهداشتی و سازگار با پوست می باشد به همین دلیل مناسب جهت استفاده در مهد کودک و اتاق کودک می باشد. این کفپوش از فوم نرم و انعطاف پذیر eva تولید شده که کاملا بهداشتی بوده و دارای گواهی بهداشت برای استفاده در مهد های کودک می باشد. همچنین کاملا استاندارد بوده و دارای گواهی استاندارد و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشد. کفپوش تاتامی ضد آب می باشد به همین دلیل به راحتی با استفاده از آب قابل شستشو می باشد. همچنین در صورت ریختن آب بر روی آن، آب به داخل نفوذ نکرده و این عمل مانع از پوسیدن کفپوش می شود.

این کفپوش ها دارای خاصیت پازلی بوده و به راحتی قابل نصب می باشند و به دلیل دو رو آج بودن قابلیت استفاده از هر دو طرف کفپوش امکان پذیر می باشد. این کفپوش در رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف تولید می شود.

کفپوش قفلی محصولی پر فروش و با کیفیت از فومیران است. در تولید این محصول از مواد اولیه ی مرغوب و بهداشتی استفاده شده است. این محصول به صورت قطعات پازلی تولید می شود، سپس قطعات به راحتی در هم قفل می شوند و کفپوش به راحتی نصب و قابل استفاده می شود.

کفپوش لاستیکی

کفپوش لاستیکی که کفپوشی محکم و  مقاوم می باشد دارای استحکام بالا و مقاومتی بی نظیر در مقابل آب، باران، آفتاب و ضربه می باشد به همین دلیل مناسب جهت استفاده در پارک ها و باشگاه های بدنسازی است. در باشگاه های بدنسازی برای استفاده در زیر دستگاه های سنگین بدنسازی استفاده از این کفپوش مناسب است تا تحمل وزن بالای دستگاه ها را داشته باشد. این کفپوش دارای رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف می باشد.

کفپوش لاستیکی فومیران با کیفیت و دوام بالا می باشد.

 

برای ارتباط با تولید کنندگان کفپوش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶

 

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید