بهترین تولید کنندگان ورق فوم eva در ایران و خاورمیانه

تولید کنندگان ورق فوم eva

فومیران از بزرگترین تولید کنندگان ورق فوم eva در ایران و خاورمیانه می باشد. در واحد تولید ورق فوم فومیران، گروه متخصص، مواد اولیه را با فرمول های کارشناسی شده در دستگاه های مجهز و به روز تولید ورق فوم قرار داده و خروجی دستگاه ورق فوم هایی استاندارد و بهداشتی بوده که با توجه به نیاز مشتری به ضخامت های متفاوت برش داده می شوند.

پس از آن این محصول در واحد کنترل کیفیت ورق فوم بررسی شده و سپس به بازار عرضه می گردند.

تولید کنندگان ورق فوم eva در محاسبات خود نیاز مشتری را در نظر گرفته تا ویژگی هایی برای این محصول در نظر بگیرند که جهت استفاده در موارد صنعتی کاربرد داشته باشند به طور مثال عایق حرارت، رطوبت، ضد آب و … باشند.

همچنین این ورق ها در ابعاد و ضخامت مختلف، رنگبندی متنوع و نیز ضریب سختی متفاوت جهت استفاده در مصارف گوناگون می باشند.

ورق فوم های eva فومیران دارای گواهینامه استاندارد از TUV آلمان بوده و دارای بهترین کیفیت می باشند. فروش ورق فوم eva به صورت عمده و جزئی امکان پذیر است و شما می توانید برای اطلاع از قیمت ورق فوم eva با شماره های شرکت تماس حاصل نموده و برای خرید ان به صورت آنلاین از طریق سایت اقدام نمایید.

کارشناسان و تولید کنندگان ورق فوم eva آماده پاسخگویی به نیاز شما عزیزان می باشند.

 

کیفیت و استاندارد ورق فوم eva

ورق فوم eva دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه بمی باشد. ها و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

 

نگهداری و تمیز کردن ورق فوم eva

این ورق ها ضد آب هستند و با استفاده از آب می توان آن ها را شست. با استفاده از یک پارچه تخی و یا طی مرطوب ورق ها کاملا تمیز می شوند.

 

خرید ورق فوم eva

برای خرید این محصول می توانید با شماره ۲۶-۳۳۹۹۷۷۲۲-۰۲۱ تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت کنید.

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید