خدمات

تولید کالاهای تبلیغاتی

کالاهای تبلیغاتی فومیران شامل پد ماوس، دمپایی هتلی، کلاه، جاسوئیچی، پازل و کلیه محصولات کوچک و بزرگ بازی و سرگرمی می‌شود که معمولا در مراکز تجاری، ارگان‌های دولتی، سازمان‌ها، کترینگ‌ها و شرکت‌های حمل و نقل مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این رو، کلیه مشتریان عزیز می‌توانند محصولات فومیران را با برند شرکت خود دریافت کنند. همچنین برای رفاه حال مشتریان، مشاوره و طراحی با تیراژ مشخص و تعریف شده به صورت رایگان انجام می‌شود.

خدمات فنی و مهندسی

این مجموعه قابلیت طراحی و ساخت کلیه قالب‌های مربوط به صنعت فوم EVA را دارد و بر همین اساس با ارائه مشاوره به مشتریان، آنها را برای انتخاب نوع ورق و ویژگی آن از جمله میزان انعطاف‌پذیری، مقاومت، سختی، فشار و رنگ کمک می‌کند تا در انتخاب محصولات کمترین هزینه خطا را داشته باشند.

تولید قطعات فومی

شرکت فومیران با توجه به ماهیت توان تولید بالا در صنعت فوم EVA و بالا رفتن انتظارات مشتریان، واحدی را ایجاد کرده تا مشتری یا سفارش دهنده بتواند بخشی از خدماتی که باید در بیرون از شرکت انجام دهد، به یکباره در همان محل تولید انجام داده و محصول مورد نظرش را در همانجا تحویل بگیرد.

این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

 1. عایق های صوتی – حرارتی در صنایع پتروشیمی ، نفت و گاز
 2. عایق های ضد آب
 3. ضربه گیر
 4. فوم های نگهدارنده
 5. کاور محافظ
 6. عایق های اسفنجی و فومی
 7. مجموعه فوم های ترکیبی و عایق
 8. مجموعه قطعات تزئینی و ضربه گیر
 9. انواع فوم های نواری و آببندی ، درزگیرها در صنایع خودرو و لوازم خانگی
 10. انواع فوم های یک طرف و دو طرف چسبدار
 11. انواع چسب های دو طرفه
 12. فوم های بسته بندی و پزشکی
 13. انواع اسفنج  معمولی، دیرسوز، تقویتی و ارتجاعی
 14. چسب های دوطرفه
 15. تولید انواع درزگیرهای درب و پنجره
 16. انواع ضربگیر درب
 17. نوارهای پشت چسبدار و عایق های صوتی – حرارتی

برش فوم

برش فوم به دو صورت امکان پذیر است:

برش لایه ای

در برش لایه‌ای، ورق‌های فوم یا انواع تاتامی‌ها به صورت ورقه‌ای برش می‌خورند و به فوم‌هایی با ضخامت کمتر تبدیل می‌شوند، به طور مثال با برش هر ورقه تاتامی ۲۰ میلی‌متری، این ورقه تبدیل به دو ورقه ۱۰ میلی‌متری می‌شود.

20mm ►10mm + 10mm
25mm ► 12.5mm+12.5mm
30mm ► 15mm+15mm
45mm ► 22.5mm + 22.5mm

برش تکه ای

در برش تکه‌ای، ورقه‌ها از سطح برش می‌خورند و یا به اصطلاح قیچی می‌شوند. در این حالت با استفاده از دیسک‌های برنده، ورقه‌ها از طول و عرض برش می‌خورند.

 • الف: برش فوم در ضخامت های مختلف
 • ب:پانچ فوم در ابعاد و ضخامت های مختلف
 • ج: دایکات نمودن فوم در ابعاد و ضخامت های مختلف

برش تکه ای

در برش تکه‌ای، ورقه‌ها از سطح برش می‌خورند و یا به اصطلاح قیچی می‌شوند. در این حالت با استفاده از دیسک‌های برنده، ورقه‌ها از طول و عرض برش می‌خورند.

 • الف: برش فوم در ضخامت های مختلف
 • ب:پانچ فوم در ابعاد و ضخامت های مختلف
 • ج: دایکات نمودن فوم در ابعاد و ضخامت های مختلف

پشت چسب دار کردن فوم

پشت چسب دار نمودن فوم در ابعاد و ضخامت های مختلف

لمینت فوم

لمینت فوم بر روی کاغذ، چرم، پارچه و … در ابعاد وضخامت های مختلف

نصب کفپوش

به طور کلی، کفپوش‌های فومیران به دو دسته لاستیکی و تاتامی (فومی) تقسیم می‌شوند که هر دسته روش مخصوص به خود را برای نصب دارد. البته مسائلی چون میزان فضایی که قرار است کفپوش‌ها در آن قرار گیرند و همچنین وجود دیوار یا کمد در نصب کفپوش‌ها تاثیرگذار هستند.

روش نصب کفپوش تاتامی

چنانچه تعداد کفپوش‌ها بیشتر از ۱۰ عدد باشد، با چفت کردن آنها و در نتیجه زیاد شدن وزن‌شان، دیگر کفپوش قادر به حرکت نیست و به همین دلیل نیاز به اتصال به زمین ندارند،. در غیر اینصورت می‌توان به وسیله چسب مخصوص و یا با اتصال با پیچ یا میخ‌های مخصوص آنها را روی زمین نصب کرد.

روش نصب کفپوش لاستیکی

 کفپوش‌های لاستیکی وزن بالایی دارند و از این رو، تحرک کمتری نسبت به کفپوش‌های فومی تاتامی دارند. در بعضی موارد با ساختن نوعی قاب فلزی محیط فضای مورد نظر را می‌پوشانند. در غیر این صورت توسط پیچ یا میخ‌های مخصوص به زمین متصل می‌شوند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید