خرید فوم

ورق فوم تی صنعتی فومیران محصولی مناسب جهت استفاده در موارد صنعتی بوده و به عنوان محصول اولیه برای تولید دیگر محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت صنعتی فومیران با احداث کارخانه ای مجهز و با همکاری کارشناسان متخصص، تولید انواع ورق فوم صنعتی با کیفیت بالا متناسب با نیاز مصرف کنندگان را آغاز نموده است. شرکت بزرگ فومیران با پشتوانه ی سالها تجربه ی موفق در تولید فوم ، توانایی تولید انواع ورق فوم از جمله تی بازاری در اندازه و سایزهای مختلف را دارد.

خرید فوم از شرکت تولیدی صنعتی فومیران به راحتی و با بهترین کیفیت انجام می شود. فوم های تولیدی در رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف برای کاربردهای متفاوت می باشند. در کارخانه تولید فوم فومیران مواد اولیه مرغوب و بهداشتی در دستگاه های پیشرفته به فوم های با کیفیت بالا تبدیل می شوند. این فوم ها از نوع فوم eva می باشند. فوم eva فومی انعطاف پذیر بوده و دارای درجه سختی های متفاوت می باشد.

مزایای خرید فوم از فومیران :

فوم های تولیدی هم به صورت فوم خام در انواع فوم رول و ورق فوم و هم به صورت محصول فرآوری شده قابل استفاده می باشند. ورق فوم ها و فوم رول ها جهت استفاده در موارد صنعتی همچون صنعت کیف وکفش، خودرو سازی، عایق کاری، ساختمان سازی و … مورد استفاده قرار می گیرند. محصولات تولیدی این کارخانه نیز شامل کفپوش تاتامی، کفپوش لاستیکی، استپ ایروبیک، فوم گلسازی، مت یوگا، آجر یوگا و دیگر لوازم فومی می باشد.

 

تولید فوم:

تولید فوم در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این کفپوش ها تبدیل می شوند. برای تولید این فومها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

 

قیمت فوم

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت این کفپوش ها می توانیم بگوییم که قیمت این محصول مناسب است. قیمت فوم بسته به ضخامت و ابعاد محصول متفاوت است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه محصول با تغییر در ضخامت آن قیمت ها را بررسی نمایید و یا با تماس با همکاران ما از آن مطلع شوید.

 

کیفیت و استانداردفوم

این محصول دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه بوده و تمامی نکات و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

 

برای خرید فوم می توانید صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید و یا اینکه با شماره های شرکت تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید