درباره ما

شرکت فومیران در سال ۱۳۷۹ با هدف فرآوری محصولات فوم در ایران تأسیس گردید. از آنجاییکه ارائه محصول نهایی با کیفیت و تنوع به روز محصولات برای مدیران مجموعه در فهرست اولویت های اولیه می بوده، لذا تولیدات سنتی، استاندارد های مورد نیاز فنی و تکنیکی این شرکت را پاسخ گو نبوده است، از این رو ما بر آن شدیم شعار توانستن را در ایران جامه عمل بپوشانیم و در جهت نیل به این هدف مقدس در سال ۱۳۸۱ فاز اول تولیدات خود را در زمینی به مساحت ۸۵۰۰ متر مربع در سالن های مجهز و تخصصی به مساحت ۴۸۰۰ متر مربع، نصب و راه اندازی نماییم که با پشتکار مدیران و همکاران محترم این شرکت موفق به تولید روزانه ۱۰۰۰ ورق در انواع مختلف بر حسب نیاز و تقاضای بازار شدیم.

با ادامه این روند در انتهای سال ۱۳۸۹ واحد تحقیق و توسعه شرکت پس از دریافت گزارشات نیاز محور بازارهای داخلی و صادراتی، طرح افزایش تولید و تغییر آرایش خط تولید محصولات جدید را بررسی و تأیید نهایی نموده و در سال ۱۳۹۰ با افزایش مساحت کارخانه تولیدی از ۸۵۰۰ متر مربع به ۱۲۰۰۰ متر مربع و ۶۵۰۰ متر مربع سالن تخصصی، فاز دوم ماشین آلات خط تولید تأیید و اجرا شد به طوریکه هم اکنون توانایی تولید روزانه بیش از ۳۰۰۰ ورق در انواع ورق های پلی اتیلن،EPDM، CR، SBR، ورق های لاستیکی مخصوص زمین های صنعتی با کاربردهای مختلف از ضخامت ۵ إلی ۱۰۰ میلی متر، فوم های صنعتی به صورت رول در ابعاد و متراژ های مختلف و دیگر محصولات مرتبط، صنایع خودروسازی، عایق های حرارتی، کفپوش های ورزشی، فوم های کیف و کفش، فوم نظامی، وسایل آموزشی و کمک آموزشی، اسباب بازی و فوم های متناسب با کاربرد های صنعتی را دارا می باشد.

این شرکت با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی تولید، با شناسایی بازار های هدف صادرات مجموعه ای از تولیدات خود را تعریف جهانی نموده که نه تنها بزرگترین شرکت تولیدی فوم در ایران و خاورمیانه به شمار می آید، بلکه هم اکنون یکی از بزرگترین صادر کنندگان محصولات فوم اسفنجی EVA به اقصی نقاط جهان می باشد.

افتخار کسب گواهی های ISO 9001، ISO 14001 و OHSAS 18001 حاصل پشتکار شبانه روزی و تلاش و کوشش تمامی پرسنل این مجموعه تولیدی می باشد. کسب گواهی استاندارد ملی ایران و همکار  مؤسسه استاندارد ملی در خصوص فوم های صنعتی و EVA نیز در آینده نزدیک ماحصل تلاش مدیران این شرکت خواهد بود.

ما بر آنیم نام ایران را در این صنعت با نام شرکت فومیران بر قله های افتخار بنشانیم و شعار فومیران اعتبار صنعت فوم در ایران را نهادینه نماییم.

section icon

دپارتمان های فومیران

دوایر داخلی فومیران شامل بخش های زیر می باشد

واحد اداری و پرسنلی

واحد حسابداری مالی

واحد حسابداری صنعتی

واحد مدیریت

واحد خرید و تدارکات

واحد بازاریابی

واحد بازرگانی خارجی

واحد بازرگانی داخلی

واحد آموزش

واحد روابط عمومی و تبلیغاتی

واحد فناوری اطلاعات ( IT )

واحد تحقیق و توسعه ( R&D)

واحد تولید فوم رول

واحد تولید کفپوش لاستیکی

واحد تولید ورق

واحد برنامه ریزی و تولید

واحد فنی و مهندسی

واحد تولید وسایل آموزشی، کمک آموزشی و اسباب بازی

واحد تولید قطعات صنعتی و خودرویی

واحد تولید بلندر

واحد لجستیک

واحد خدمات

واحد آزمایشگاه

واحد کنترل کیفیت

واحد تخلیه و بارگیری

واحد حراست

واحد انبارها