ضربه گیر سالن ورزشی

سالن های ورزشی نیاز به ضربه گیری دارند تا احتمال آسیب دیدن ورزشکاران به حداقل برسد زیرا در سالن های ورزشی که حرکات و تمرینات ورزشی انجام می شود و بخصوص در سالن ورزش های رزمی همچون ووشو، کاراته، تکواندو و … که مبارزه ای رزمی صورت می گیرد، احتمال افتادن افراد بر روی زمین یا برخوردشان با دیوار ها و ستون ها و بروز حادثه وجود دارد بنابر این وجود ضربه گیر سالن  ورزشی الزامی می باشد. این ضربه گیر ها فومی بوده و به راحتی با استفاده از چسب مخصوص قابل چسباندن می باشند. فوم ها کاملا ضد آب بوده و به راحتی با استفاده از یک پارچه مرطوب قابل تمیز کردن می باشند.

 

ضربه گیر  سالن ورزشی  شامل چه چیزهایی می شود؟

این ضربه گیر ها که از فوم بهداشتی و مرغوب eva تولید می شوند شامل ضربه گیر برای پوشاندن کف سالن ورزشی و دیوار پوش برای پوشش دیوارها و ستون ها می شوند که به دلیل خاصیت ارتجاعی کاملا ضد ضربه بوده و در صورت برخورد ورزشکار به عنوان ضربه گیر عمل می نمایند.

ویژگی های ضربه گیر سالن ورزشی:

 

کیفیت و استاندارد ضربه گیر ها

ضربه گیر ها دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه بمی باشد. ها و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

 

نصب ضربه گیر

این ضربه گیر‌ها به صورت پازلی هستند و به همین دلیل به راحتی می‌توانند در کنار هم چیده شوند. بعد از چیدن ضربه گیر ها، قسمت های پازلی در هم قفل می شوند.

 

نگهداری و تمیز کردن ضربه گیر سالن

این ضربه گیر ها ضد آب هستند و با استفاده از آب می توان آن ها را شست. با استفاده از یک پارچه تخی و یا طی مرطوب ضربه گیر های فومی کاملا تمیز می شوند.

 

خرید ضربه گیر

برای خرید این محصول، پس از انتخاب مدل و تعیین متراژ فضایی که نیاز به ایمن شدن دارد می توانید با شماره ۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶ تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت کنید.

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید