ضربه گیر فومی

فوم کاردستی فومیران با کیفیت بالا می باشد.

ضربه گیر فومی محصولی از فومیران از جنس فوم eva می باشد. ضربه گیر محصولی است که برای جلوگیری از ضربه در به دیوار و یا در زیر پایه های مبل برای جلوگیری از آسیب رسیدن به فرش استفاده می شود. همچنین می توان فوم های بسته بندی را نوعی ضربه گیر نامید زیرا به دلیل خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیریشان دارای خاصیت ضربه گیری بوده و مانع از آسیب رسیدن به اشیای مورد نظر می شود. کاربرد دیگری که می توان نام برد همان کفپوش ها و دیوار پوش های فومی می باشد که در مهد های کودک و اتاق کودک مورد استفاده قرار می گیرد. با نصب این کفپوش ها در کف زمین در صورت افتادن کودکان بر روی زمین احتمال آسیب دیدن کودکان کاهش می یابد. همچنین با نصب دیوار پوش بر روی دیوار ها و ستون ها نیز به دلیل خاصیت ضربه پذیری فضای امن تری برای کودکان فراهم می شود.

این فوم ها در کارخانه ای مجهز با استفاده از دستگاه های مدرن و فرمول های خاص تولید می شوند تا با  در صد مناسبی از انعطاف پذیری ضربه گیر های مناسبی جهت مصارف گوناگون باشند.

ضربه گیر های فومی از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی تولید شده و در نتیجه محصولی بهداشتی می باشند.

ویژگی های ضربه گیر فومی :

موارد استفاده انواع ضربه گیر فومی :

 

کیفیت و استاندارد ضربه گیر ها

ضربه گیر ها دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه بمی باشد. ها و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

نصب ضربه گیر

این ضربه گیر‌ها به صورت پازلی هستند و به همین دلیل به راحتی می‌توانند در کنار هم چیده شوند. بعد از چیدن ضربه گیر ها، قسمت های پازلی در هم قفل می شوند.

 

نگهداری و تمیز کردن ضربه گیر سالن

این ضربه گیر ها ضد آب هستند و با استفاده از آب می توان آن ها را شست. با استفاده از یک پارچه تخی و یا طی مرطوب ضربه گیر های فومی کاملا تمیز می شوند.

 

خرید ضربه گیر

برای خرید این محصول، پس از انتخاب مدل و تعیین متراژ فضایی که نیاز به ایمن شدن دارد می توانید با شماره ۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶ تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید