فروش تاتامی

کفپوش سالن ورزشی محصولی از فومیران با بهترین کیفیت بوده که این کفپوش ها در دو نوع مختلف کفپوش ورزشی تاتامی و کفپوش ورزشی لاستیکی موجود می باشند و هر کدام دارای کاربردی خاص هستند. این کفپوش مناسب جهت استفاده در سالن های ورزشی می باشد. 

فروش تاتامی در فومیران با بهترین کیفیت انجام می شود. فومیران تولید کننده انواع تاتامی در طرح و رنگ متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف می باشد. این تاتامی ها از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی تولید شده و ماده اولیه آن ها فوم eva می باشد.

نحوه فروش تاتامی در فومیران:

فروش تاتامی در فومیران به صورت آنلاین و یا تلفنی امکان پذیر است. شما می توانید با مراجعه به سایت، تاتامی مورد نظر خود را انتخاب نموده و به صورت آنلاین خرید خود را ثبت نمایید و یا اینکه با شماره های شرکت تماس گرفته و طی صحبت با کارشناسان تماس خود را ثبت نمایید.

 

موارد استفاده تاتامی:

ویژگی های تاتامی فومیران:

-سبک و قابل حمل:

این کفپوش ها سبک بوده و به راحتی قابل حمل و جابجایی می باشند.

– خاصیت پازلی

تاتمی های فومیران به صورت پازلی طراحی و تولید شده اند تا نصب راحتی داشته و تنها با قرار گرفتن در کنار هم در هم قفل شوند. دو رو آج بودن این کف پوش ابن امکان را فراهم نموده تا پس از مدتی استفاده از یک طرف آن در صورت ساییده شدن آج ها بتوان از سمت دیگر آن استفاده نمود. همچنین در صورت خراب شدن یک قطعه می توان آن قطعه را تعویض نمود.

– ضد آب و قابل شستشو بودن تاتامی

ضد آب بودن تاتامی باعث می شود تا به راحتی بتوان آن را شست.

– رنگبندی متنوع تاتامی

رنگبندی متنوع تاتامی فضای اتاق کودک و یا مهد کودک را شاد و زیبا می نماید. میتوان از چند رنگ برای تنوع بیشتر و یا آموزش رنگ ها به کودکان استفاده نمود. همچنین می توان برای اتاق، رنگ را با توجه به سایر رنگ های موجود در اتاق تنظیم نمود.

– انعطاف پذیری تاتامی

لطافت و انعطاف پذیری تاتامی باعث می شود تا کودکان بر اثر راه رفتن بر روی آن اذیت نشوند. هم چنین آسیب های احتمالی کودکان در اتاقشان و یا در مهد کودک و یا ورزشکاران در سالن ها و باشگاه های ورزشی بر اثر افتادن بر روی زمین کاهش می یابد. استفاده از این تاتمی ها بر روی دیوار به عنوان دیوارپوش نیز به عنوان ضربه گیر عمل می نماید.

– بهداشتی بودن تاتامی

این تاتامی ها با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی تولید شده و دارای گواهی بهداشت می باشند.

– آجدارد بودن

روی سطح این کفپوش دارای آج هایی می باشد که مانع از سر خوردن کفپوش می شود. این کفپوش ها به صورت دو رو آج می باشند.

 

برای اطلاع از نحوه فروش تاتامی و خرید تاتامی بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

 

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

 

 

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید