فروش کفپوش لاستیکی

کفپوش گرانولی کفپوشی باکیفیت بالا تولید فومیران می‌باشد. به این کف پوش ها کفپوش لاستیکی پارک و کفپوش لاستیکی گرانول نیز می گویند. جنس این کفپوش از دانه‌های گرانول بوده و کاملاً مقاوم در برابر ضربه، گردوخاک، باد، آفتاب، باران و ... می‌باشد.

فروش کفپوش لاستیکی در فومیران با بالاترین کیفیت انجام می شود. کفپوش لاستیکی فومیران با کیفیت و دوام بالا کفپوشی مقاوم بوده که به دلیل دارا بودن استانداردهای لازم و استفاده از مواد گرانول لاستیکی با کیفیت، محصولی بی نظیر جهت استفاده در فضاهای سر باز می باشد. کفپوش لاستیکی که به آن کفپوش گرانول، کفپوش پلاستیک و یا تایل گرانول نیز می گویند از جنس قطعات لاستیکی خرد شده بسیار ریز می باشد. این نوع کفپوش ها به علت دارا بودن وزن بالا پس از اینکه در کنار هم چیده شدند ثابت مانده و گاها توسط پیچ به زمین وصل می شوند. در زیر این کفپوش مجراهایی برای عبور آب و باران وجود دارد. بعضی از این مدل ها دارای پایه های برجسته (پایه تخم مرغی) هستند. کفپوش لاستیکی به دلیل مقاومت بالایش در برابر باد و باران، آفتاب و گرد و خاک و نیز برخورد اشیای سنگین هیچ آسیبی ندیده و تغییر رنگ نمی دهد.

نوع جدیدی از این محصول که کفپوش لاستیکی گلدن نامیده می شود با حفظ ویژگی های قبل دارای ظاهری زیبا بوده که در زیر نور درخشان می باشد و دارای رنگ های سبز درخشان و آبی درخشان می باشد.

فروش کفپوش لاستکی به چه صورت است؟

فروش کفپوش لاستیکی به صورت جزئی و عمده در فومیران انجام می شود. فروش کفپوش لاستیکی از طریق سایت و تماس با کارشناسان انجام می شود.

ویژگی های کفپوش لاستیکی فومیران :

موارد استفاده کفپوش لاستیکی فومیران :

 

برای اطلاع از نحوه فروش کفپوش لاستیکی با شماره ۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶ تماس حاصل نمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید