فوم ارتجاعی

فوم ارتجاعی

ورق فوم تی صنعتی فومیران محصولی مناسب جهت استفاده در موارد صنعتی بوده و به عنوان محصول اولیه برای تولید دیگر محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت صنعتی فومیران با احداث کارخانه ای مجهز و با همکاری کارشناسان متخصص، تولید انواع ورق فوم صنعتی با کیفیت بالا متناسب با نیاز مصرف کنندگان را آغاز نموده است. شرکت بزرگ فومیران با پشتوانه ی سالها تجربه ی موفق در تولید فوم ، توانایی تولید انواع ورق فوم از جمله تی بازاری در اندازه و سایزهای مختلف را دارد.

فوم ارتجاعی، فومی قابل انعطاف بوده که در موارد مختلفی کاربرد دارد. فوم ارتجاعی فومیران از نوع eva بوده و برای استفاده در مصارف مختلف کاربرد دارد.. خاصیت ارتجاعی در این محصولات باعث می شود تا در محیط هایی مانند مهد مودک و سالن ورزشی که امکان برخورد کودکان و ورزشکاران با زمین وجود دارد فشار ناشی از برخورد با زمین را جذب نموده و مانع از آسیب به آن ها می شود.

از این فوم ها در تولید کفپوش ها، دیوار پوش ها، ورق فوم، فوم رول و … استفاده می شود.

کفپوش های ارتجاعی دارای رنگبندی و آج های متنوع مطابق با سلیقه مشتریان بوده که این آج ها مانع از سر خوردن بر روی آن و نیز مانع ساییدگی کفپوش می شود. فومیران با رعایت نکات ایمنی و نکات بهداشتی، استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت استاندارد های لازم موفق به تولید کفپوشی شده که از هر نظر استاندارد بوده و انواع گواهینامه ها همچون iso9001, iso 14001, OHSAS 18001 را دارا می باشد، همچنین این کفپوش دارای تأییدیه از فدراسیون  های ورزشی است.

از نظر بهداشتی نیز این کفپوش ارتجاعی دارای گواهی بهداشت بوده و هیچ گونه حساسیتی برای افراد ایجاد نم نماید و کاملا سازگار با پوست حساس کودکان می باشد. این کفپوش ها به دلیل اینکه در مهد کودک استفاده می شوند پس تمیز نمودن آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا محیطی که کودک در آن به بازی و فعالیت مشغول می شود باید از هر نظر تمیز باشد و به دلیل ضد آب بودن این کفپوش ها نظافتشان به راحتی امکان پذیر است و با آب و یا یک پارچه مرطوب تمیز می شوند.

کفپوش های ارتجاعی به صورت قطعه ای و پازلی بوده و دارای نصب راحتی می باشند به این صورت که قطعات پازلی در هم قفل می شوند.

این کفپوش ها در ابعاد ۵۰ در ۵۰ و ۱۰۰ در ۱۰۰ و ضخامت های ۱۰،۱۵،۲۰،۲۵،۳۰،۴۵ میلی متر قابل تولید می باشند.

دیوار پوش های ارتجاعی نیز برای پوشش دیوار مهد کودک، اتاق کودک، سالن ورزشی و … به منظور حفظ ایمنی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

ورق فوم ها نیز به دلیل استفاده در مصارف مختلف دارای درجه انعطاف پذیری متفاوتی می باشند.

فوم ارتجاعی فومیران در رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت های مختلف و درجه سختی های متفاوت تولید می شود.

ویژگی های فوم ارتجاعی فومیران:

برای اطلاع از قیمت فوم ارتجاعی و خرید فوم ارتجاعی با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید