فوم ورزشی

فوم ورزشی

کفپوش سالن ورزشی محصولی از فومیران با بهترین کیفیت بوده که این کفپوش ها در دو نوع مختلف کفپوش ورزشی تاتامی و کفپوش ورزشی لاستیکی موجود می باشند و هر کدام دارای کاربردی خاص هستند. این کفپوش مناسب جهت استفاده در سالن های ورزشی می باشد. 

فوم ورزشی فومیران محصولی مناسب جهت استفاده در مکان های ورزشی بوده، دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت می باشد. فوم ورزشی در تولید محصولاتی همچون تخته استپ، مت یوگا، تخته شنا،آجر یوگا، دوقلو شنا، تشک ورزشی و … کاربرد دارد که قابل استفاده  در سالن ها و باشگاه های ورزشی و حتی منازل و مدارس می باشند. تخته استپ، مت یوگا، آجر یوگا برای ورزش های ایروبیک و یوگا و تخته شنا  و دوقلو شنابرای ورزش شنا برای افراد مبتدی مناسب می باشد.

نکته مهم در تولید فوم ورزشی استاندارد و بهداشتی بودن آن می باشد. زیرا این فوم ها به صورت مستقیم با بدن تماس داشته و نباید هیچ گونه ضرری برای پوست ایجاد نمایند. فومیران با به کار بردن بهداشتی ترین مواد اولیه در تولید این محصولات موفق به اخذ گواهی بهداشت شده است.

استاندارد بودن آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است تا در هنگام تمرینات ورزشی آسیبی به ورزشکاران وارد نشود و سلامتی آن ها تضمین گردد. کفپوش های ورزشی فومیران دارای تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشند.

محصولات ورزشی فومیران دارای کاربردهای گوناگون می باشند.

ویژگی های فوم ورزشی فومیران :

تولید فوم ورزشی

تولید این محصول در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این کفپوش ها تبدیل می شوند. برای تولید این کفپوش ها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

قیمت  فوم ورزشی

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت کفپوش می توانیم بگوییم که قیمت این محصول مناسب است. قیمت آن بسته به ضخامت و ابعاد محصول متفاوت است.

نگهداری و تمیز کردن

فوم ها ضد آب هستمد و با استفاده از آب به راحتی قابل شستشو می باشند.

خرید  فوم ورزشی

برای اطلاع از قیمت و یا خرید فومیران با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید