فوم

ورق فوم تی ترک نوعی از ورق فوم است و یکی از محصولات پر فروش شرکت فومیران می باشد. این محصول به صورت ورق های فومی بوده و دارای کاربردهای متفاوتی می باشند. ورق تی ترک در انواع رنگ تولید می شوند و به عنوان محصول اولیه برای تولید دیگر محصولات به کار می روند.

فومیران بزرگترین کارخانه تولید فوم در ایران و خاورمیانه بوده و با بهره گیری از بهترین مواد اولیه، نیروی کاری متخصص، دستگاه های مجهز و مدرن اقدام به تولید این محصول نموده است. این شرکت با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی تولید، با شناسایی بازار های هدف صادرات مجموعه ای از تولیدات خود را تعریف جهانی نموده که نه تنها بزرگترین شرکت تولیدی فوم در ایران و خاورمیانه به شمار می آید، بلکه هم اکنون یکی از بزرگترین صادر کنندگان محصولات فوم اسفنجی EVA به اقصی نقاط جهان می باشد.

فوم، محصول اولیه جهت تولید محصولات دیگر بوده و با استفاده از فوم خام می توان محصولاتی همچون ورق فوم، فوم رول، کفپوش و با استفاه از آن سایر محصولات فومی را تولید نمود. محصولات تولید شده از فوم eva بسیار انعطاف پذیر، سبک و نرم بوده، بهداشتی و سازگار با پوست بوده و در رنگ و طرح متنوع و ابعاد گوناگون موجود می باشند.

فوم ها به دلیل اینکه به راحتی قابل برش می باشند می توان با برش و شکل دادن به آن ها انواع محصولات ورزشی، اسباب بازی فومی، لوازم آتل بندی و … را تولید نمود.

این فوم ها دارای گواهی بهداشت و گواهینامه های OHSAS 18001,ISO 14001,ISO 9001 بوده و از بهترین فوم های تولیدی در ایران و خاور میانه می باشند.

محصولات تولیدی دارای درجه سختی های متفاوت برای کاربردهای متفاوت می باشند.

 

تولید فوم

تولید این محصول در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این کفپوش ها تبدیل می شوند. برای تولید این کفپوش ها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

 

قیمت 

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت کفپوش می توانیم بگوییم که قیمت این محصول مناسب است. قیمت آن بسته به ضخامت و ابعاد محصول متفاوت است.

 

نگهداری و تمیز کردن

فوم ها ضد آب هستمد و با استفاده از آب به راحتی قابل شستشو می باشند.

 

خرید

برای اطلاع از قیمت و یا خرید فومیران با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۲۶-۳۳۹۹۷۷۲۲-۰۲۱

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید