قیمت تاتامی

فومیران تولید کننده بهترین نوع تاتامی بوده که قیمت تاتامی های فومیران به نسبت کیفیت بالای آن مناسب می باشد.

تاتامی نوعی کفپوش است که از جنس فوم بوده و کاملا نرم و انعطاف پذیر می باشد. تاتمی ها جهت پوشاندن کف زمین هایی که احتیاج به یک کفپوش نرم دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

معمولا از این نوع کفپوش جهت پوشاندن زمین هایی استفاده می شود که دارای سقف بوده و از باد و باران در امان باشند. البته این تاتامی ها ضد آب می باشند اما ممکن است بر اثر گذشت زمان در اثر برف، باران، نور آفتاب و دیگر عوامل محیطی تغییر رنگ داده و آسیب ببینند.

در محیط های مسقف تاتامی بهترین نوع کفپوش می باشد به خصوص برای فضاهایی همچون اتاق کودک و مهد کودک زیرا بافت نرم و اصول استاندارد رعایت شده در آن و همچنین بهداشتی بودن مواد به کار رفته در آن باعث می شود تا کفپوشی مناسب جهت استفاده برای کودکان باشد.

تاتمی های ورزشی که در تمامی مسابقات رزمی و سالن های ایروبیک استفاده می شوند از استاندارد خاصی برخوردار بوده و دارای تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشند. تاتمی برای ورزش هایی همچون جودو، کاراته، تکواندو و سایر ورزش های رزمی مناسب می باشد.

قیمت تاتامی فومیران چگونه محاسبه می شود؟

تاتامی های فومیران دارای ابعاد گوناگون و ضخامت های مختلف می باشند که هرچه این ابعاد و ضخامت بیشتر باشد قیمت تاتامی هم بالاتر می رود. این تاتامی ها دارای ابعاد ۵۰*۵۰ و ۱۰۰*۱۰۰ سانتی متر و ضخامت های متفاوت می باشند.

ویژگی های تاتامی فومیران:

موارد استفاده تاتامی فومیران:

برای اطلاع از قیمت تاتامی و خرید تاتامی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید