قیمت کفپوش لاستیکی

کفپوش گرانولی کفپوشی باکیفیت بالا تولید فومیران می‌باشد. به این کف پوش ها کفپوش لاستیکی پارک و کفپوش لاستیکی گرانول نیز می گویند. جنس این کفپوش از دانه‌های گرانول بوده و کاملاً مقاوم در برابر ضربه، گردوخاک، باد، آفتاب، باران و ... می‌باشد.

قیمت کفپوش لاستیکی فومیران با توجه به کیفیت بالا و مواد اولیه مرغوب به کار رفته در آن بسیار مناسب می باشد. جنس کفپوش لاستیکی از دانه های گرانول بوده و در کارخانه ای مجهز، توسط نیروی کاری متخصص و دستگاه های پیشرفته تولید می شود. از ویژگی های مهم این کفپوش مقاومت بالای آن بوده که آن را به کفپوشی جهت استفاده در شرایط سخت تبدیل نموده است.

 

قیمت کفپوش لاستیکی چگونه محاسبه می شود؟

قیمت کفپوش لاستیکی با توجه به ابعاد و ضخامت آن تعیین می شود. این کفپوش دارای ابعاد ۵۰ در ۵۰ سانتی متر و ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتی و ضخامت های ۲۰،۲۲،۲۵،۴۵ میلی متر موجود بوده که هر چه ابعاد و ضخامت بیشتر باشد قیمت کفپوش هم بیشتر می شود.

 

این نوع کفپوش ها به علت دارا بودن وزن بالا پس از اینکه در کنار هم چیده شدند ثابت مانده و گاها توسط پیچ به زمین وصل می شوند. در زیر این کفپوش مجراهایی برای عبور آب و باران وجود دارد. بعضی از این مدل ها دارای پایه های برجسته (پایه تخم مرغی) هستند که به خصوص برای استفاده در پارک ها مناسب می باشند تا آب ناشی از بارندگی از زیر پایه ها عبور نموده و مانع از پوسیدن کفپوش شود.

کفپوش لاستیکی به دلیل مقاومت بالایش در برابر باد و باران، آفتاب و گرد و خاک و نیز برخورد اشیای سنگین هیچ آسیبی ندیده و تغییر رنگ نمی دهد.

 

ویژگی های کفپوش لاستیکی فومیران :

موارد استفاده کفپوش لاستیکی فومیران :

 

 

برای خرید کفپوش لاستیکی بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

کفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید