ورق فوم صنعتی

ورق فوم فشرده سخت نوعی ورق فوم یکی از محصولات تولیدی فومیران می باشد که این ورق ها به صورت ورق های فومی بوده، دارای کاربردهای متفاوتی می باشند. ورق فشرده که دارای رنگ بندی متنوع می باشد به عنوان محصول اولیه برای تولید دیگر محصولات می باشد.

ورق فوم صنعتی از محصولات مهم و پر کاربرد فومیران بوده که در واحد تولید ورق فوم فومیران، گروه متخصص، مواد اولیه را با فرمول های کارشناسی شده در دستگاه های مجهز و به روز تولید ورق فوم قرار داده و خروجی دستگاه ورق فوم هایی استاندارد و بهداشتی بوده که با توجه به نیاز مشتری به ضخامت های متفاوت برش داده می شوند.

پس از آن این محصول در واحد کنترل کیفیت ورق فوم بررسی شده و سپس به بازار عرضه می گردند.

ورق فوم صنعتی در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید شده و قابل برش به ابعاد کوچک تر نیز می باشند. این ورق ها دارای رنگبندی متنوع و درجه سختی های متفاوت می باشند.

این ورق فوم ها در موارد بسیاری کاربرد دارند.

موارد استفاده ورق فوم صعتی :

 

تولید ورق فوم صنعتی

این ورق فوم ها در کارخانه ای بزرگ، به وسیله دستگاه های مجهز و نیروی کاری متخصص تولید و عرضه می شوند. در تولید آنها از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده شده و پس از تولید نیز محصول از نظر کیفیت ارزیابی مجدد می شود تا محصولی با کیفیت بالا در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

 

کیفیت ورق فوم

این ورق ها از نظر کیفیت در سطح عالی قرار داشته دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

ورق فوم های صنعتی فومیران دارای گواهینامه استاندارد از TUV آلمان بوده و دارای بهترین کیفیت می باشند. فروش ورق فوم eva به صورت عمده و جزئی امکان پذیر است و شما می توانید برای اطلاع از قیمت ورق فوم eva با شماره های شرکت تماس حاصل نموده و برای خرید ان به صورت آنلاین از طریق سایت اقدام نمایید.

برای خرید ورق فوم eva با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید