ورق فوم eva

ورق فوم تی صنعتی فومیران محصولی مناسب جهت استفاده در موارد صنعتی بوده و به عنوان محصول اولیه برای تولید دیگر محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت صنعتی فومیران با احداث کارخانه ای مجهز و با همکاری کارشناسان متخصص، تولید انواع ورق فوم صنعتی با کیفیت بالا متناسب با نیاز مصرف کنندگان را آغاز نموده است. شرکت بزرگ فومیران با پشتوانه ی سالها تجربه ی موفق در تولید فوم ، توانایی تولید انواع ورق فوم از جمله تی بازاری در اندازه و سایزهای مختلف را دارد.

ورق فوم eva

فومیران بزرگترین تولید کننده ورق فوم eva در ایران و خاورمیانه می باشد. در واحد تولید ورق فوم فومیران، گروه متخصص، مواد اولیه را با فرمول های کارشناسی شده در دستگاه های مجهز و به روز تولید ورق فوم قرار داده و خروجی دستگاه ورق فوم هایی استاندارد و بهداشتی بوده که با توجه به نیاز مشتری به ضخامت های متفاوت برش داده می شوند.

پس از آن این محصول در واحد کنترل کیفیت ورق فوم بررسی شده و سپس به بازار عرضه می گردند.

ورق فوم ها، فوم هایی به صورت ورقه ای می باشند که دارای ابعاد و ضخامت مختلف بوده و قابل برش به ابعاد کوچکتر نیز می باشند.

این ورق ها دارای رنگبندی متفاوتی هستند. همچنین دارای درجه ستی های متفاوت می باشند تا برای کاربردهای مختلف مناسب باشند.

بیشترین استفاده این ورق فوم ها در صنایع می باشد.

موارد استفاده ورق فوم :

ورق فوم های فومیران دارای گواهینامه استاندارد از TUV آلمان بوده و دارای بهترین کیفیت می باشند. فروش ورق فوم eva به صورت عمده و جزئی امکان پذیر است و شما می توانید برای اطلاع از قیمت ورق فوم eva با شماره های شرکت تماس حاصل نموده و برای خرید ان به صورت آنلاین از طریق سایت اقدام نمایید.

برای خرید ورق فوم  با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید