وسایل مهد کودک

کفپوش مهد کودک

وسایل مهد کودک فومیران مناسب جهت استفاده در مهد کودک ها می باشد. از نکات مهمی که باید در انتخاب وسایل مهد کودک رعایت شود، بهداشتی و استاندارد بودن آن هاست. وسایل مهد کودک فومیران تولید شده از مواد اولیه بهداشتی بوده و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده است. ماده اولیه برای تولید این محصولات فوم eva می باشد. این محصولات به گونه ای طراحی و تولید شده اند که سازگار با پوست کودکان باشند و کودکان بتوانند به راحتی از آن ها استفاده نمایند.

از جمله وسایل مهد کودک فومیران می توان به کفپوش مهدکودک، دیوار پوش مهدکودک، ضربه گیر، اسباب بازی های فومی، پازل های آموزشی، پازل های بازی، کتاب فومی و … اشاره نمود.

کفپوش و دیوار پوش به عنوان ضربه گیر برای کودکان بوده تا در هنگام بازی و فعالیت بر روی یک سطح نرم و ایمن قرار گیرند. کفپوش های فومیران به دو صورت ساده و طرح دار تولید می شوند. اسباب بازی ها که شامل لی لی فومی، منچ و مارپله، انواع پازل بازی و … هستند، محصولاتی مناسب جهت اوقات فراغت کودکان در مهد می باشند. پازل های آموزشی شامل پازل اشکال، حروف الفبای فارسی و انگلیسی و اعداد، جهت آموزش کودکان می باشند. کتاب فومی نیز شامل موارد آموزشی است.

این وسایل مهد کودک باعث می شود تا محیطی آموزشی همراه با بازی برای کودکان فراهم شود. رنگبندی شاد و متنوع این لوازم برای کودکان جذاب بوده و انگیزه آن ها را برای یادگیری و بازی افزایش می دهد. کفپوش های مهد کودک از جنس فوم نرم و انعطاف پذیر بوده و خاصیت ضربه پذیری دارند. این کفپوش ها کاملا بهداشتی بوده و سازگار با پوست کودکان می باشد.

شستشوی این وسایل نیز به راحتی با آب امکان پذیر است.

برای خرید وسایل مهدکودک با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید