وسایل ورزشی

دمبل شنا تولید شده در فومیران جهت آموزش شنا و حفظ تعادل افراد مبتدی در هنگام شنا است. این محصول بسیار سبک بوده و به راحتی می توانید آن را حمل کنید.  مهم تراز همه اینکه هنگام شنا مانع از غرق شدن می شود و به شما کمک می کند به راحتی در سطح آب باقی بمانید.

وسایل ورزشی تولید فومیران با بالاترین کیفیت تولید و عرضه می شود. این محصولات از جنس فوم eva بوده و دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند. وسایل ورزشی فومی با استفاده ار مرغوب ترین مواد تولید شده و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده است.

نمونه هایی از وسایل ورزشی فومی تولید شده در فومیران:

– استپ ایروبیک

استپ ایروبیک فومیران محصولی مناسب جهت استفاده در باشگاه های ورزشی می باشد. این استپ ورزشی که از جنس فوم می باشد دارای استاندارد های لازم بوده تا ایمنی ورزشکاران در هنگام تمرین با آن حفظ گردد.

تخته استپ فومیران قابل استفاده در سالن ورزشی و منزل می باشد.

این استپ به صورت ۳ لایه ودارای رنگبندی متنوع می باشد. همچنین در دو نوع ساده و مارک دار تولید شده که نوع مارک دار آن دارای طرح های نایک و آدیداس می باشد.

– مت یوگا

مت یوگا که به آن تشک یوگا نیز می گویند زیر اندازی سبک و بهداشتی جهت استفاده در ورزش یوگا می باشد.

در ورزش یوگا بدن به طور مستقیم با سطح زمین تماس دارد که این امر از نظر بهداشتی مشکلاتی را به وجود می آورد و نیز ممکن است باعث آسیب دیدن بعضی از قسمت های بدن مانند زانو، کف دست و … گردد. استفاده از مت یوگا در این ورزش توصیه می شود تا به صورت کاملا بهداشتی و ایمن صورت پذیرد. زیر انداز یوگا از فوم بهداشتی تولید شده و در رنگ های متنوع موجود می باشد.

-تخته شنا

تخته شنا محصولی مناسب جهت یادگیری شنا برای افراد مبتدی می باشد. تخته شنای ورزشی فومیران یکی از پر کاربردترین وسایل کمکی برای شناگران مخصوصا در سنین پایین بوده که دارای دو قسمت برای قرار گرفتن دست ها می باشد و تعادل بسیار بالایی را به شناگر می دهد. افراد و به خصوص کودکان با استفاده از این تخته شنا می توانند خود را روی سطح آب نگه دارند. جنس این تخته شنا از فوم بوده و دارای رنگبندی متنوع می باشد.

– دوقلوی شنا:

دو قلوی شنا محصولی مناسب جهت کمک به یادگیری شنا بوده که هدف  استفاده از دو قلو شنا کمک به آموزش برای حرکات دست و بالا تنه می باشد. با قرار گرفتن این دو قلو شنا در بین پاهای شناگر قسمت نیم تنه پایین بر روی آن قرار می گیرد و شنا گر می تواند تمرکز خود را بر روی دست ها قرار داده و تمرین نماید. این نوع دو قلوی شنا از جنس فوم ساخته شده و با دارا بودن چگالی بسیار پایین و وجود هوای فشرده در لابه لای ذرات آن ورزشکار را روی سطح آب نگه می دارد. فوم دو قلوی شنا دارای رنگبندی متنوع بوده که این امر باعث جذابیت آن برای کودکان می شود.

-آجر یوگا:

آجر یوگا یا مکعب یوگا ابزاری ورزشی جهت استفاده در ورزش هایی همچون ایروبیک می باشد. آجر یوگا جهت انجام صحیح حرکات ورزشی و در نتیجه عدم آسیب دیدن اعضا در هنگام ورزش می شود. این محصول که از فوم eva بوده کاملا بهداشتی و استاندارد  و قابل استفاده در منزل و باشگاه های ورزشی می باشد. مکعب یوگا در رنگبندی متنوع تولید می شود.

وسایل ورزشی فومیران با بالاترین کیفیت در اختیار ورزشکاران عزیز قرار می گیرد. این وسایل ورزشی در سالن های ورزشی، باشگاه های بدنسازی، استخر ها، پارک، منزل و … قابل استفاده می باشد.

برای اطلا از قیمت وسایل ورزشی و خرید وسایل ورزشی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

لوازم ورزشی فومی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید