کارخانه تاتامی

انواع تاتامی با کیفیت بالا، در ابعاد و ضخامت های گوناگون در کارخانه تاتامی فومیران تولید می شود. این تاتامی ها برای مصارف گوناگون از جمله استفاده در اتاق کودک، مهد کودک، پارک، سالن ورزشی و … مناسب می باشند.

مواد اولیه مرغوب در کارخانه فومیران با استفاده از دستگاه های مجهز و توسط نیروی کاری متخصص به انواع تاتامی در رنگ های مختلف تبدیل می شود.

کارخانه تاتامی فومیران با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی تولید، با شناسایی بازار های هدف صادرات مجموعه ای از تولیدات خود را تعریف جهانی نموده که نه تنها بزرگترین شرکت تولیدی فوم در ایران و خاورمیانه به شمار می آید، بلکه هم اکنون یکی از بزرگترین صادر کنندگان محصولات فوم اسفنجی EVA به اقصی نقاط جهان می باشد.

کارخانه تاتامی فومیران با رعایت اصول استاندارد و نکات بهداشتی موفق به اخذ گواهینامه های بهداشت و استاندارد برای محصولات خود شده است.

تاتامی ها دارای خاصیت پازلی بوده به این صورت که قطعات در کنار هم قرار می گیرند و در هم قفل می شوند. این خاصیت باعث نصب راحت آن ها می شود و در صورت خراب یا کثیف شدن یک قطعه می توان آن را تعویض نمود یا شست.

خاصیت ضد آب بودن تاتامی ها مانع از پوسیدگی آن ها در هنگام شستشو می شود.

هر دو سطح تاتامی های فومیران دارای آج بوده یعنی می توان از هر دو طرف آن استفاده نمود. این ویژگی باعث می شود تا در صورت ساییده شدن یک طرف از روی دیگر تاتامی استفاده نمود.

انعطاف این تاتامی ها آن را به کفپوشی ایمن برای استفاده در مکان هایی که نیاز به امنیت بالاتری دارند مانند اتاق کودک، مهد کودک، سالن ورزشی و … تبدیل نموده است.

برای خرید تاتامی بر روی لینک های مرتبط کلیک نموده یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

تحویل درب کارخانه

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید