کاردستی با فوم

فوم کاردستی فومیران با کیفیت بالا می باشد.

ساخت کاردستی با فوم از جمله کارهای خلاقانه ایست که کودکان و حتی بزرگسالان علاقه بسیاری به آن دارند. فوم های مورد استفاده برای این کار فوم eva بوده که در رنگ های متنوع موجود می باشند. این فوم ها به راحتی حالت می پذیرند و دارای کیفیت بالا و قابل شستشو می باشند.

برای ساخت کاردستی می توان ابتدا الگوی کاردستی مورد نظر را بر روی فوم پیاده سازی نمود و سپس با استفاده از قیچی آن ها را برش داده و به وسیله چسب به هم میچسبانیم. ساخت این نوع کاردستی برای کوذکان جالب است و قدرت تخیل آن ها را تقویت می نماید زیرا می توانند طرح های مورد نظر خود را طراحی و بر روی فوم اجرا نمایند.

از جمله ساده ترین کاردستی هایی که می توان با فوم ایجاد کرد ماسک های حیوانات است که با برش صورت حیوانات بر روی آن و کشیدن اجزای صورت کاردستی آماده می باشد.

در مهد های کودک و مدرسه نیز بسیاری از کاردستی های فومی با استفاده از این فوم ها قابل انجام است.

بزرگسالان نیز می توانند کاردستی ها و ماکت های خود را با استفاده از این فوم ها بسازند.

ویژگی های فوم لازم جهت ساخت کاردستی فومی :

تولید فوم کاردستی

تولید فوم کاردستی در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این فوم ها تبدیل می شوند. برای تولید این فوم ها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

قیمت فوم کاردستی

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت فوم های کاردستی می توانیم بگوییم که قیمت این محصول مناسب است.با توجه به نوع سفارش و تعداد قیمت محصول متفاوت است.

کیفیت و استاندارد فوم کاردستی

فوم های کاردستی دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه بوده و تمامی نکات و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

فوم های کاردستی دارای گواهینامه استاندارد می باشند.

برای خرید این محصول با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید