کفپوش آج دار

کفپوش قفلی محصولی پر فروش و با کیفیت از فومیران است. در تولید این محصول از مواد اولیه ی مرغوب و بهداشتی استفاده شده است. این محصول به صورت قطعات پازلی تولید می شود، سپس قطعات به راحتی در هم قفل می شوند و کفپوش به راحتی نصب و قابل استفاده می شود.

کفپوش تاتامی، کف پوشی است که با استفاده از فوم نرم و قابل انعطاف تولید شده و جهت پوشش کف مکان هایی که نیاز به یک پوشش نرم و ایمن دارند استفاده می شود. کفپوش آج دار فومیران دارای آج هایی بر روی سطح خود بوده که این آج ها مانع از سر خوردن کفپوش می شود.

کفپوش آج دار دارای آج های متنوع برای ضخامت های مختلف می باشد. این کفپوش ها دارای آج های لوزی، حصیری، سوزنی و المپیک می باشند. این کفپوش ها به صورت دو رو آج بوده و از هر دو طرف آن ها می توان استفاده نمود.
این کفپوش ها در طرح ها و رنگ های گوناگون و ضخامت های مختلف و همچنین ابعاد ۵۰ در ۵۰ و ۱۰۰ در ۱۰۰ تولید شده که این تنوع رنگ و ابعاد باعث می شود تا نیاز افراد مختلف با سلیقه های متفاوت، برآورده شود.
از جمله موارد استفاده کف پوش تاتامی استفاده در مهدکودک ها و اتاق کودک می باشد.

در اتاق کودک استفاده از یک کفپوش تاتامی استاندارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا این اتاق مکانی است که کودک زمان زیادی را در آن می گذراند. کفپوش اتاق کودک باید از نوع قابل شستشو و از رنگ های شاد و نقش های زیبا که به فراوانی در بازار موجود است انتخاب شود. اگر کف پوش اتاق کودک از نوع پارکت است باید اقدامات لازم جهت پیشگیری از خراب شدن آن انجام گیرد.

کفپوش تاتامی مناسب برای پوشش کف اتاق کودک می باشد زیرا هم بدون پرز بوده و هم کاملا بهداشتی و بدون سطوح خراشنده می باشد. به راحتی جابجا و نصب می شود. با استفاده از یک پاچه مرطوب تمیز می شود،  همچنین دارای رنگبندی شاد و متنوع می باشد.

ویژگی های کفپوش آج دار فومیران :

موارد استفاده کفپوش آجدار فومیران:

توضیحی در مورد انواع آج کفپوش آج دار :

    کفپوش با ضخامت ۲۰ میلی متر دارای دو نوع آج المپیک و حصیری هستند.
کفپوش با ضخامت ۲۵ و ۳۰ میلی متر دارای آج لوزی هستند.
کفپوش با ضخامت ۴۵ میلی متر یک طرف آج لوزی و طرف دیگر آج سوزنی می باشد.
کفپوش های فدراسیونی در تمامی ضخامت ها دارای آج لوزی می باشند.

  برای خرید کفپوش آج دار با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید