کفپوش اتاق کودک

کفپوش اتاق کودک محصولی از فومیران مناسب جهت استفاده در اتاق کودکان می باشد. در تولید این کفپوش ها از مواد اولیه ی استاندارد و فاقد مواد شیمیایی استفاده شده است. بنابراین اگر برای سلامت کودک خود ارزش قائلید لازم است در انتخاب کفپوش مناسب دقت لازم را به خرج دهید. یکی دیگر از مواردی که در خرید کفپوش باید به آن دقت کنید، طرح و رنگ محصول است که تاثیر قابل توجهی در روحیه ی کودکان دارد.

کفپوش اتاق کودک محصولی از فومیران جهت استفاده در اتاق کودکان برای جلوگیری از آسیب دیدن آن ها می باشد. این کفپوش که دارای بافتی نرم وانعطاف پذیر و بدون سطح خراشنده می باشد آسیبی به پوست لطیف کودکان وارد نکرده و از نظر بهداشتی سازگار با پوست کودکان می باشد. همچنین از نظر بهداشتی این کفپوش ها کاملا بهداشتی بوده و حساسیتی برای کودکان ایجاد نمی کنند.

اتاق کودک نیاز به کفپوشی دارد که در مرحله اول کودک به راحتی بتواند بر روی آن به بازی مشغول شود و سطح کفپوش و زبری آن پوست کودک را اذیت نکند. بهداشتی بودن کفپوش اتاق کودک نکته مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار بگیرد. این کفپوش باید به راحتی قابل تمیز کردن باشد تا در صورت ریختن چیزی بر روی آن به آسانی تمیز شود. رنگبندی شاد اتاق کودک برای کودکان و والدین آن ها مهم می باشد. این کفپوش ها فومیران دارای گواهی بهداشت بوده و از فوم نرم، انعطاف پذیر و بهداشتی تولید شده تا آسیبی به پوست کودکان وارد نشود و حساسیتی برای آن ها ایجاد نکند. تمیز نمودن این کفپوش نیز به راحتی و با استفاده از یک پارچه مرطوب امکان پذیر است. رنگبندی شاد و متنوع موجود در فومیران نیز این امکان را به والدین می دهد تا اتاق کودک دلبندشان را به رنگ مورد علاقه شان در آورند.

کفپوش اتاق بچه در دو نوع ساده و طرح دار موجود می باشد. کفپوش های طرح دار که در طرح های قلب، گل و حیوانات موجود می باشد تنوع بیشتری به اتاق کودکان بخشیده و برای آن ها جذاب می باشد.

این فوم ها پس از تولید تا مدت کوتاهی بوی فوم را پخش میکنند.

برای خرید کفپوش بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش تاتامی طرح دار

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید