کفپوش ارتجاعی

کفپوش سالن ورزشی محصولی از فومیران با بهترین کیفیت بوده که این کفپوش ها در دو نوع مختلف کفپوش ورزشی تاتامی و کفپوش ورزشی لاستیکی موجود می باشند و هر کدام دارای کاربردی خاص هستند. این کفپوش مناسب جهت استفاده در سالن های ورزشی می باشد. 

کفپوش ارتجاعی

کفپوش ارتجاعی نوعی کفپوش فومی قابل انعطاف بوده که کفپوشی مناسب جهت حفظ ایمنی می باشد. کفپوش ارتجاعی فومیران از فوم eva تولید شده و در انواع مختلفی با نام کفپوش تاتامی ارائه می شود. خاصیت ارتجاعی در این کفپوش ها باعث می شود تا در محیط هایی مانند مهد مودک و سالن ورزشی که امکان برخورد کودکان و ورزشکاران با زمین وجود دارد فشار ناشی از برخورد با زمین را جذب نموده و مانع از آسیب به آن ها می شود.

کفپوش های ارتجاعی دارای رنگبندی و آج های متنوع مطابق با سلیقه مشتریان بوده که این آج ها مانع از سر خوردن بر روی آن و نیز مانع ساییدگی کفپوش می شود. فومیران با رعایت نکات ایمنی و نکات بهداشتی، استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت استاندارد های لازم موفق به تولید کفپوشی شده که از هر نظر استاندارد بوده و انواع گواهینامه ها همچون iso9001, iso 14001, OHSAS 18001 را دارا می باشد، همچنین این کفپوش دارای تأییدیه از فدراسیون  های ورزشی است.

از نظر بهداشتی نیز این کفپوش ارتجاعی دارای گواهی بهداشت بوده و هیچ گونه حساسیتی برای افراد ایجاد نم نماید و کاملا سازگار با پوست حساس کودکان می باشد. این کفپوش ها به دلیل اینکه در مهد کودک استفاده می شوند پس تمیز نمودن آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا محیطی که کودک در آن به بازی و فعالیت مشغول می شود باید از هر نظر تمیز باشد و به دلیل ضد آب بودن این کفپوش ها نظافتشان به راحتی امکان پذیر است و با آب و یا یک پارچه مرطوب تمیز می شوند.

کفپوش های ارتجاعی به صورت قطعه ای و پازلی بوده و دارای نصب راحتی می باشند به این صورت که قطعات پازلی در هم قفل می شوند.

این کفپوش ها در ابعاد ۵۰ در ۵۰ و ۱۰۰ در ۱۰۰ و ضخامت های ۱۰،۱۵،۲۰،۲۵،۳۰،۴۵ میلی متر قابل تولید می باشند.

ویژگی های کفپوش ارتجاعی فومیران:

 

برای خرید کفپوش با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید