کفپوش تاتامی دو طرفه

کفپوش قفلی محصولی پر فروش و با کیفیت از فومیران است. در تولید این محصول از مواد اولیه ی مرغوب و بهداشتی استفاده شده است. این محصول به صورت قطعات پازلی تولید می شود، سپس قطعات به راحتی در هم قفل می شوند و کفپوش به راحتی نصب و قابل استفاده می شود.

کفپوش تاتامی دو طرفه تولید فومیران، کف پوشی است که با استفاده از فوم نرم و قابل انعطاف تولید شده و جهت پوشش کف مکان هایی که نیاز به یک پوشش نرم و ایمن دارند استفاده می شود.
کفپوش تاتامی دو طرفه دارای طرح و رنگ متنوع و ابعاد و ضخامت مختلف می باشد و برای مصارف مختلف کاربرد دارد.
از جمله موارد استفاده کف پوش تاتامی استفاده در مهدکودک ها، اتاق کودک، سالن ورزشی و … می باشد.

این کفپوش ها به دلیل انعطاف پذیری بالا کاملا ایمن می باشند. زیرا این خاصیت انعطاف پذیری و ارتجاعی کفپوش را به نوعی ضربه گیر تبدیل نموده و محیطی امن برای کودکان فراهم می نماید.

کفپوش تاتامی مناسب برای پوشش کف اتاق کودک می باشد زیرا هم بدون پرز بوده و هم کاملا بهداشتی و بدون سطوح خراشنده می باشد. به راحتی جابجا و نصب می شود. با استفاده از یک پاچه مرطوب تمیز می شود،  همچنین دارای رنگبندی شاد و متنوع می باشد.

در سالن های ورزشی نیز استفاده از این کفپوش ها توصیه می شود. زیرا همان طور که گفته شد به دلیل ضربه پذیر بودن این کفپوش ها، در صورت برخورد ورزشکاران با زمین  از آسیب دیدن ورزشکاران جلوگیری می شود.

نوع دیگری از کفپوش ها با نام کفپوش فدراسیونی وجود دارد که دارای درجه سختی بیشتری نسبت به کفپوش تاتامی معمولی می باشد و در نتیجه دارای دوام  و ماندگاری بیشتری می باشد. این کفپوش ها بیشتر باشگاه های رزمی مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های کفپوش تاتامی دو طرفه فومیران :

موارد استفاده کفپوش دو طرفه فومیران :

 

برای خرید کفپوش تاتامی دو طرفه با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید