کفپوش خانه کودک

کفپوش اتاق کودک محصولی از فومیران مناسب جهت استفاده در اتاق کودکان می باشد. در تولید این کفپوش ها از مواد اولیه ی استاندارد و فاقد مواد شیمیایی استفاده شده است. بنابراین اگر برای سلامت کودک خود ارزش قائلید لازم است در انتخاب کفپوش مناسب دقت لازم را به خرج دهید. یکی دیگر از مواردی که در خرید کفپوش باید به آن دقت کنید، طرح و رنگ محصول است که تاثیر قابل توجهی در روحیه ی کودکان دارد.

کفپوش اتاق کودک

کفپوش خانه کودک فومیران کفپوشی نرم و انعطاف پذیر بوده که از جنس فوم eva می باشد. این کفپوش به دلیل اینکه از جنس فوم می باشد کفپوشی ایمن برای استفاده کودکان در هنگام بازی و فعالیت می باشد.

خانه کودک فضایی است که مخصوص کودکان بوده و کودکان ساعاتی را در آن سپری میکنند پس ایمنی این محیط از اهمیت بالایی برخوردار است تا والدین بتوانند با خیالی آسوده فرزندان خود را در آن بگذارند.

کفپوش خانه کودک در درجه اول باید بهداشتی باشد. این کفپوش ها از فوم بهداشتی تولید شده، نکات بهداشتی در تولید آن ها رعایت شده و دارای گواهی بهداشت می باشند. پس می توان مطمئن بود که هیچ گونه حساسیتی برای کودکان به وجود نمی آورد.

این کفپوش ها باید ایمن باشند. فوم های به کار رفته در این کفپوش دارای خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری می باشند که این ویژگی باعث افزایش ایمنی آن می شود. به این صورت که از شدت ضربه کاسته و در صورت برخور کودکان با زمین آسیبی نمی بینند.

فوم های خام در کارخانه ای مجهز با استفاده از فرمول های خاص به کفپوش هایی مرغوب و با کیفیت تبدیل شده و پس از بررسی در واحد کنترل کیفیت روانه بازار می شوند. این کفپوش ها دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت می باشند.

این کفپوش ها به صورت پازلی می باشند و قسمت های پازلی در هنگام نصب در هم قفل می شوند و کل کف زمین را می پوشانند.

تمیز نگه داشتن این کفپوش ها از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا کودکان با این فضا سر و کار دارند و باید در محیطی کاملا سالم باشند. کفپوش خانه کودک به راحتی قابل تمیز کردن است. می توان این کفپوش را با استفاده از آب به وسیله یک پارچه نخی و یا طی نخی تمیز نمود. حتی در صورت ریخته شدن مایعات بر روی این کفپوش به دلیل ضد آب بودن، مایع به داخل نفوذ نمی کند و می توان به راحتی آن را تمیز نمود.

رنگبندی متنوع این کفپوشها باعث می شود تا بتوان خانه کودک را با رنگ دلخواه کف پوش نمود.

ویژگی های کفپوش خانه کودک

برای خرید کفپوش خانه کودک بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامی

کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید