کفپوش سالن ورزشی

وزن کفپوش

وزن کفپوش

کفپوش سالن ورزشی محصولی از فومیران با بهترین کیفیت بوده که این کفپوش ها در دو نوع مختلف کفپوش ورزشی تاتامی و کفپوش ورزشی لاستیکی می باشند و هر کدام دارای کاربردی خاص هستند. مهم ترین نکته در مورد کفپوش سالن های ورزشی ایمن و استاندارد بودن آنهاست. زیرا در سالن های ورزشی که ورزشکاران در آن به تمرین و مسابقات مشغول می شوند وجود کفپوشی ایمن که بتواند امنیت آنها را تضمین نماید از حائز اهمیت است.

کفپوش سالن ورزشی تاتامی

کفپوش تاتامی کفپوشی انعطاف پذیر، ایمنی و استاندارد است که در سالن ورزش های رزمی و سالن ورزش ایروبیک مورد استفاده قرار می گیرد. خاصیت ارتجاعی این کفپوش باعث حفظ ایمنی رزمی کاران شده تا در صورت برخورد احتمالی با زمین آسیبی نبینند. این کفپوش ها کاملا بهداشتی و دارای تأییدیه از فدراسیون های ورزشی بوده و استاندارد های لازم جهت حفظ سلامت ورزشکاران به طور کامل در آن ها رعایت شده است. کفپوشهای تاتامی در رنگ و طرح متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف تولید می شوند. کفپوش با ضخامت ۲۵ و ۳۰ میلی متر جهت استفاده در سالن ایروبیک و با ضخامت ۳۰ و ۴۵ میلی متر جهت استفاده در سالن ورزش های رزمی مورد استفاده قرار می گیرد.

روی سطح این تاتامی ها دارای آج هایی می باشد تا مانع از سر خوردن شخص و همچنین ساییدگی کفپوش می شود. همچنین به دلیل دو رو آج بودن، پس از استفاده مداوم از یک طرف می توان از سمت دیگر آن استفاده نمود.

این کف پوش ها دارای خاصیت پازلی بوده که این ویژگی باعث نصب راحت آن می شود به این صورت که قطعات پازلی در هم قفل می شوند.

شستشوی کفپوش تاتامی بسیار آسان بوده زیرا این کفپوش ها ضد آب هستند و با استفاد ه از پارچه یا طی نخی مرطوب قابل تمیز کردن می باشند.

کفپوش های تاتامی دارای گواهی بهداشت، گواهی استاندارد و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشد و به دلیل استاندارد بودن امنیت ورزشکاران را حفظ می نماید.

کفپوش تاتامی سالن ورزشی به صورت دو رو آج بوده و امکان استفاده از هر دو طرف آن میسر می باشد.

کفپوش سالن ورزشی لاستیکی

کفپوش سالن ورزشی

نوع دیگر این کفپوش ها کفپوش لاستیکی می باشد جهت استفاده در باشگاه های بدنسازی و فضاهای ورزشی روباز می باشند. این کفپوش کاملا محکم و مقاوم در برابر وزن بالای دستگاه های بدنسازی و مقاوم در برابر بارندگی و نور خورشید می باشد. کفپوش های سالن ورزشی دارای رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت های مختلف بوده و نصب آن ها به راحتی امکان پذیر است زیرا به دلیل سنگین بودن پس از قرار گرفتن بر روی زمین در جای خود ثابت می مانند ولی در صورت تمایل می توان با استفاده از چسب یا پیچ آن را به زمین وصل نمود.

به دلیل ضد آب بودن این کف پوش ها قابل شستشو نیز می باشند. این نوع کفپوش در ابعاد ۵۰*۵۰ و ۱۰۰*۱۰۰ و ضخامت های مختلف ۲۰،۲۲،۲۵،۴۵ میلی متر جهت استفاده در مصارف گوناگون موجود می باشند.

جهت اطلاع از قیمت کفپوش سالن ورزشی و خرید آن با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید و یا بر روی لینک های زیر کلیلک نمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید