کفپوش صنعتی

کفپوش گرانولی کفپوشی باکیفیت بالا تولید فومیران می‌باشد. به این کف پوش ها کفپوش لاستیکی پارک و کفپوش لاستیکی گرانول نیز می گویند. جنس این کفپوش از دانه‌های گرانول بوده و کاملاً مقاوم در برابر ضربه، گردوخاک، باد، آفتاب، باران و ... می‌باشد.

کفپوش صنعتی فومیران تولید شده با مواد مرغوب و بهداشتی و با کیفیتی بالا می باشد. این کفپوش صنعتی که به آن کفپوش لاستیکی و یا کفپوش گرانولی نیز می گویند قابل استفاده در محیط های مختلف همچون پارک، باشگاه بدنسازی، پارکینگ، حیاط منازل و مدارس، کارخانه ها، کارگاه ها و … می باشد. کفپوش صنعتی که از قطعات لاستیکی خرد شده تولید می شود کفپوشی با دوام بوده و در برابر ضربه، باد و باران، گرد و خاک و آفتاب کاملا مقاوم می باشد.

در باشگاه های بدنسازی به دلیل استفاده از وزنه ها و دستگاه های سنگین استفاده از این کفپوش توصیه می شود. در پارک نیز به دلیل عدم پخش گرد و خاک، و نیز استفاده از وسایل بازی و رفت و آمد افراد با کفش، نیاز به کقپوش مقاوم می باشد. همچنین این کفپوش ها به عنوان ضربه گیر در پارک ها عمل می نمایند. در کارگاه ها و کارخانه های صنعتی نیز در زیر دستگاه ها از این نوع کفپوش استفاده می شود. در پارک ها نیز به دلیل ریزش برف و باران و تابش آفتاب استفاده از این کفپوش توصیه می شود.

این کفپوش ها به دلیل سنگینی پس از چیده شدن در کنار هم در جای خود ثابت می مانند اما می توان از پیچ و یا چسب نیز برای این کار استفاده نمود.

ضد آب بودن این کفپوش آن را به کفپوشی قابل شستشو تبدیل نموده است.

کفپوش صنعتی فومیران در رنگبندی، ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می شود.

فومیران با استفاده از علم روز دنیا و به کارگیری نیروی انسانی متخصص و دستگاه های پیشرفته گامی بزرگ در عرصه صنعت کشور داشته و آن را بی نیاز از واردات محصولات خارجی نموده است.

ویژگی های کفپوش صنعتی فومیران:

محصولات مرتبط

کفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

تحویل درب کارخانه

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید