کفپوش فضای باز

کفپوش لاستیکی فومیران با کیفیت و دوام بالا می باشد.

بهترین نوع کفپوش فضای باز، در فومیران تولید شده که از جنس کفپوش گرانولی یا کفپوش لاستیکی می باشد و به دلیل اینکه از دانه های گرانول تولید شده و بسیار با دوام است، مناسب جهت استفاده در فضای باز می باشد. کفپوش باید به صورتی باشد که در برابر بارش برف و باران نپوسد، در برابر آفتاب تغییر رنگ ندهد و از بین نرود و قابلیت تحمل وزن های بالا و ضربه را داشته باشد زیرا در فضای باز امکان عبور افراد، وسایل نقلیه و … وجود دارد و طبیعتا در معرض عوامل طبیعی همچون باد، باران و آفتاب قرار خواهد گرفت.

این کفپوش ها دارای ابعاد ۵۰ در ۵۰ و ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر و ضخامت های ۲۰،۲۲،۲۵،۴۵ میلی متر موجود بوده و دارای رنگ های مشکی، اخرایی و سبز یشمی می باشند.

این کفپوش ها دارای گواهی استاندارد و گواهینامه های ISO 9001,ISO14001,OHSAS 18001 بوده و آسیبی به محیط وارد نمی نمایند. کفپوش های فضای باز به صورت قطعه ای بوده به همین دلیل نصب راحتی دارند به این صورت که قطعات بر روی زمین قرار گرفته و با چسب یا پیچ به زمین وصل می شوند.

ویژگی های کفپوش فضای سر باز

موارد استفاده کفپوش فضای باز

نوع خاصی از کفپوش فضای رو باز که مخصوص استفاده در پارک ها می باشد با نام کفپوش لاستیکی پایه تخم مرغی موجود است که دارای آبراه هایی در زیر خود برای عبور آب ناشی از بارندگی و یا آبیاری می باشد.

برای اطلاع از قیمت کفپوش با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید