کفپوش فومی اتاق کودک

کفپوش اتاق کودک محصولی از فومیران مناسب جهت استفاده در اتاق کودکان می باشد. در تولید این کفپوش ها از مواد اولیه ی استاندارد و فاقد مواد شیمیایی استفاده شده است. بنابراین اگر برای سلامت کودک خود ارزش قائلید لازم است در انتخاب کفپوش مناسب دقت لازم را به خرج دهید. یکی دیگر از مواردی که در خرید کفپوش باید به آن دقت کنید، طرح و رنگ محصول است که تاثیر قابل توجهی در روحیه ی کودکان دارد.

کفپوش فومی اتاق کودک محصولی از فومیران از نس فوم eva بوده و کفپوشی کاملا بهداشتی و استاندارد می باشد به طوری که موفق به اخذ گواهینامه بهداشت و گواهینامه های iso9001،iso14001،OHSAS 18001 شده است. بهداشتی بودن این کفپوش ها از این نظر حائز اهمیت است که کودکان با آن سر و کار دارند و کفپوش با پوست آن ها تماس دارد. کفپوش فومی اتاق کودک سازگار با پوست کودکان بوده و حساسیتی برای آن ها ایجاد نمی کند.

اتاق کودک نیاز به کفپوشی دارد که در مرحله اول کودک به راحتی بتواند بر روی آن به بازی مشغول شود و سطح کفپوش و زبری آن پوست کودک را اذیت نکند. بهداشتی بودن کفپوش اتاق کودک نکته مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار بگیرد. این کفپوش باید به راحتی قابل تمیز کردن باشد تا در صورت ریختن چیزی بر روی آن به آسانی تمیز شود. رنگبندی شاد اتاق کودک برای کودکان و والدین آن ها مهم می باشد. کفپوش اتاق کودک فومیران دارای گواهی بهداشت بوده و از فوم نرم، انعطاف پذیر و بهداشتی تولید شده تا آسیبی به پوست کودکان وارد نشود و حساسیتی برای آن ها ایجاد نکند. تمیز نمودن این کفپوش نیز به راحتی و با استفاده از یک پارچه مرطوب امکان پذیر است. رنگبندی شاد و متنوع موجود در فومیران نیز این امکان را به والدین می دهد تا اتاق کودک دلبندشان را به رنگ مورد علاقه شان در آورند.

کفپوش اتاق کودک در دو نوع ساده و طرح دار موجود می باشد. کفپوش های طرح دار که در طرح های قلب، گل و حیوانات موجود می باشد تنوع بیشتری به اتاق کودکان بخشیده و برای آن ها جذاب می باشد.

این فوم ها پس از تولید تا مدت کوتاهی بوی فوم را پخش میکنند.

ویژگی های کفپوش فومی اتاق کودک:

برای خرید کفپوش اتاق کودک بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش تاتامی طرح دار

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید