کفپوش فوم

دیوارپوش مهدکودک فومیران محصولی با کیفیت و دوام بالا بوده که برای حفظ امنیت کودکان در هنگام برخورد با دیوار مناسب می باشد. نرمی، ضدضربه بودن و انعطاف‌پذیری از جمله ویژگی‌هایی است که این دیوارپوش ها را به محصولی محبوب برای استفاده در مهدکودک‌ها و ورزشگاه ها تبدیل کرده است. 

کفپوش فوم، تولید فومیران، کفپوشی نرم و انعطاف پذیر از جنس فوم eva  می باشد.

این کفپوش دارای ویژگی هایی می باشد که آن را مناسب جهت استفاده در مکان هایی نموده که نیاز به کفپوشی نرم و ایمن دارند. زیرا فوم به کار رفته در این کفپوش دارای خاصیت ارتجاعی بوده که این ویژگی آن را به کفپوشی ضربه پذیر تبدیل می نماید تا در صورت برخورد افراد به آن از شدت ضربه کاسته و در نتیجه آسیب های ناشی از آن را کاهش دهد.

به دلیل این ویژگی، کفپوش فوم به خصوص در مکان هایی که کودکان با آن سر و کار دارند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در سالن های ورزشی که امکان افتادن و برخورد با زمین وجود دارد استفاده از کفپوش فومی توصیه می شود.
این کفپوش در طرح ها و رنگ های گوناگون و ضخامت های مختلف و همچنین ابعاد ۵۰ در ۵۰ و ۱۰۰ در ۱۰۰ تولید شده که این تنوع رنگ و ابعاد باعث می شود تا نیاز افراد مختلف با سلیقه های متفاوت، برآورده شود.

کفپوش فومی مناسب برای پوشش کف اتاق کودک می باشد زیرا هم بدون پرز و نرم بوده و کاملا بهداشتی و بدون سطوح خراشنده می باشد. این ویژگی ها باعث می شود تا در صورت برخور کودک با کفپوش و یا افتادن بر روی آن آسیبی به او وارد نشود.

کفپوش فومی از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی تولید شده و دارای گواهینامه های بهداشت و گواهینامه های استاندارد ISO 9001,ISO 14001, OHSAS 18001 می باشد.

این کفپوش های فومی به راحتی جابجا و نصب می شوند و با استفاده از یک پاچه مرطوب تمیز می شوند،  همچنین دارای رنگبندی شاد و متنوع مطابق یا سلیقه افراد مختلف می باشند.

کفپوش های فومی با ضخامت ۱۰ و ۱۵ میلی متر به عنوان دیوار پوش نیز استفاده می شوند. برای مکان هایی همچون اتاق کودک، مهد کوک و سالن ورزشی امنیت دیوارها نیز مهم بوه و استفاده از یک پوشش فومی این امنیت را فراهم می سازد.

این فوم ها پس از تولید تا مدت کوتاهی بوی فوم را پخش میکنند.

ویژگی های کفپوش فوم فومیران :

موارد استفاده کفپوش فوم فومیران :

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی

کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید