کفپوش لاستیکی گرانولی

کفپوش لاستیکی گرانولی محصول فومیران جهت استفاده در مصارف گوناگون می باشد. این محصول با کیفیت و استحکام بالا، در برابر عوامل طبیعی کاملا مقاوم بوده و بر اثر ضربه آسیبی نمی بیند. به همین دلیل جهت استفاده در مکانهای سر باز و پر رفت و آمد مناسب می باشد. همچنین به دلیل استفاده از کفپوش لاستیکی در فضاهای سر باز، این کفپوش ها به گونه ای تولید شده اند که قابلیت رفت و آمد با کفش نیز بر روی آن ها امکان پذیر باشد.

چرا کفپوش لاستیکی گرانولی فومیران؟

فومیران با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه این محصول را تولید نموده تا طول عمری طولانی داشته باشد و وزن های بالای ناشی از وزن خودروها و دستگاه ها را در محیط هایی همچون پارکینگ، کارخانه و باشگاه های بدنسازی  تحمل نماید. مقاومت در برابر چنین وزن هایی بدون خرابی نیاز به کیفیت بالایی دارد به همین دلیل ما کفپوش لاستیکی فومیران را پیشنهاد می کنیم.

اما یک موضوع مهم !

فومیران علاوه بر کیفیت بالا به زیبایی محیط نیز اهمیت داده و نوع جدیدی از کفپوش لاستیکی، که به کفپوش لاستیکی گلدن معروف است را تولید نموده است. این کفپوش جهت زیبایی محیط بوده که در زیر نور و روشنایی درخشندگی زیبایی دارد و در رنگ های سبز درخشان و آبی درخشان موجود می باشد. لازم به ذکر است که این کفپوش تمام ویژگی های کفپوش لاستیکی را دارا می باشد. از این کفپوش برای زیباسازی سالن های همایش و مهد کودک ها استفاده می شود.

تمام موضوع این نیست !

آنچه که میخواهیم به شما بگوییم در مورد کفپوش های لاستیکی پایه تخم مرغی است ! این نوع کفپوش ها که زیر آن ها به صورت شانه تخم مرغ می باشد جهت استفاده در پارک ها مناسب می باشند زیرا در پارک ها به دلیل آبیاری، آب در زیر کفپوش باقی می ماند و باعث پوسیدن کفپوش می شود اما این شیارها باعث عبور آب از زیر کفپوش می شود.

این کفپوش ها ضد آب بوده و به راحتی قابل شستشو می باشند و به همین دلیل در برابر ریزش برف و باران آسیبی نمی بینند. همچنین مقاومت بالای آن ها باعث شده تا تحمل وزن بالای دستگاه ها، وزنه ها و خودرو ها را داشته باشد و به همین دلیل مناسب جهت استفاده در باشگاه های بدنسازی، کارخانه ها و پارکینگ ها باشد.

کفپوش لاستیکی گرانولی بهترین استحکام را در بین کفپوش های دیگر دارد. تحمل وزن این کفپوش ها به اندازه ای بالاست که تحمل وزن خودرو را نیز داشته و در پارکینگ ها نیز قابل استفاده می باشند.

این کفپوش ها به صورت قطعه ای بوده و نصب این کفپوش ها به آسانی با استفاده از چسب مخصوص و یا پیچ انجام می شود. البته به دلیل سنگینی این کفپوش ها با در کنار هم گرفتن در جای خود ثابت می مانند.

کفپوش لاستیکی گرانولی در برابر باد، باران، آفتاب و … نیز کاملا مقاوم بوده به همین دلیل جهت استفاده در مکان های سرباز مناسب می باشد.

کفپوش لاستیکی گرانولی دارای رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت های گوناگون می باشد. ابعاد ۵۰در ۵۰ و ۱۰۰ در ۱۰۰ و ضخامت های ۲۰،۲۲،۲۵،۴۵ میلی متر در این کارخانه تولید می شود.

برای اطلاع از قیمت کفپوش لاستیکی گرانولی و یا خرید کفپوش لاستیکی گرانولی با توجه به ابعاد مورد نظر خود بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

کفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
 

 

 

 

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید