کفپوش منزل

کفپوش اتاق کودک محصولی از فومیران مناسب جهت استفاده در اتاق کودکان می باشد. در تولید این کفپوش ها از مواد اولیه ی استاندارد و فاقد مواد شیمیایی استفاده شده است. بنابراین اگر برای سلامت کودک خود ارزش قائلید لازم است در انتخاب کفپوش مناسب دقت لازم را به خرج دهید. یکی دیگر از مواردی که در خرید کفپوش باید به آن دقت کنید، طرح و رنگ محصول است که تاثیر قابل توجهی در روحیه ی کودکان دارد.

کفپوش منزل فومیران کفپوشی از جنس فوم بوده که برای منازلی که حفظ ایمنی در آن ها مهم است، به طور مثال خانه هایی که کودک در آن حضور دارد قابل استفاده می باشد.

کفپوش فومی، کف پوشی نرم و قابل انعطاف بوده که جهت پوشش کف مکان هایی که نیاز به یک پوشش نرم و ایمن دارند استفاده می شود.
این کفپوش در طرح ها و رنگ های گوناگون و ضخامت های مختلف و همچنین ابعاد ۵۰ در ۵۰ و ۱۰۰ در ۱۰۰ تولید شده که این تنوع رنگ و ابعاد باعث می شود تا نیاز افراد مختلف با سلیقه های متفاوت، برآورده شود.

کفپوش فومی از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی تولید شده و دارای گواهینامه های بهداشت و گواهینامه های استاندارد ISO 9001,ISO 14001, OHSAS 18001 می باشد.

این کفپوش ها به دلیل خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری که دارند به صورت ضربه گیر عمل نموده و باعث حفظ ایمنی افراد می شوند. به این صورت که در  صورت برخورد احتمالی افراد و کودکان با آن از شدت ضربه کاسته و صدمه را به حداقل می رساند.

به همین دلیل برای قسمت های مختلف منزل و به خصوص اتاق کودک مناسب است.

در اتاق کودک استفاده از یک کفپوش تاتامی استاندارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا این اتاق مکانی است که کودک زمان زیادی را در آن می گذراند. کفپوش اتاق کودک باید از نوع قابل شستشو و از رنگ های شاد و نقش های زیبا که به فراوانی در بازار موجود است انتخاب شود. اگر کف پوش اتاق کودک از نوع پارکت است باید اقدامات لازم جهت پیشگیری از خراب شدن آن انجام گیرد.

در منازلی که در آن از حیوانات خانگی نگهداری می شود نیز می توان از این کفپوش ها استفاده نمود. زیرا هم به حفظ ایمنی حیوانات کمک می نماید و هم مانع از انتقال صدای پای حیوانات به طبقات پایین می شود.

کفپوش فومی مناسب برای پوشش کف اتاق کودک می باشد زیرا هم بدون پرز و نرم بوده و کاملا بهداشتی و بدون سطوح خراشنده می باشد. این کفپوش های فومی به راحتی جابجا و نصب می شوند و با استفاده از یک پاچه مرطوب تمیز می شوند،  همچنین دارای رنگبندی شاد و متنوع مطابق یا سلیقه افراد مختلف می باشند.

از کفپوش لاستیکی نیز در حیاط و محوطه باز جلوی ساختمان منازل استفاده می شود. این کفپوش ها به دلیل محکم و مقاوم بودن در فضاهای سر باز قابل استفاده می با شند.

این فوم ها پس از تولید تا مدت کوتاهی بوی فوم را پخش میکنند.

ویژگی های کفپوش منزل فومیران :

برای اطلاع از قیمت کفپوش منزل و یا خرید کفپوش منزل بر روی لینک های زیر کلیک نموده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید.

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید