کفپوش ها

وزن کفپوش

کفپوش ها دارای انواع مختلفی بوده و با توجه به جنس به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. هر کفپوش بسته به ویژگی هایش مناسب برای محیط و کاربرد خاصی می باشد. به طور مثال کفپوش هایی که برای محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند متفاوت از آن دسته ای هستند که برای منزل مورد استفاده قرار می گیرند.

به طور کلی می توان گفت کاربرد تمامی کفپوش ها یکسان بوده و همگی وسیله ای برای پوشاندن کف می باشند اما به طور جزئی تر این وظیفه برای آن ها متفاوت می شود. کفپوش ها در محیط هایی وظیفه حفظ ایمنی را بر عهده دارند و در محیط هایی وظیفه زیبایی. در محیط هایی وظیفه ی تحمل وزن های بالا را بر عهده دارند و در محیط هایی وظیفه عایق بودن را.

کفپوشی مناسب می باشد که بتواند تمام نیازهای یک محیط از نظر زیبایی، ایمنی، عایق و … را تأمین نماید.

کفپوش فومیران از بهترین نوع کفپوش از نظر کیفیت ودوام می باشد. کفپوش های فومیران تولید شده از بهترین مواد اولیه و با استفاده از مجهزترین دستگاه ها بوده، همچنین در موارد مختلفی قابل استفاده می باشند.

کفپوش های شرکت فومیران در دو نوع کلی کفپوش تاتامی و کفپوش لاستیکی تولید می شوند.

– کفپوش تاتامی

این کف پوش از جنس فوم eva، سبک و انعطاف پذیر، دارای خاصیت ارتجاعی، دارای رنگ و طرح متنوع، خاصیت پازلی و نصب راحت، ضد آب و قابل شستشو و دو رو آج می باشد. همچنین دارای گواهی استاندارد، گواهی بهداشت و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی بوده و سازگار با پوست می باشد. به دلیل خاصیت پازلی این کفپوش ها برای نصب قسمت های پازلی در هم قفل می شوند.

از موارد استفاده آن می توان به استفاده در پارک، مهد کودک، اتاق کودک، سالن ورزش های رزمی، سالن ایروبیک و … اشاره نمود.

– کفپوش لاستیکی

این کفپوش مقاوم، نشکن، ضد آب، دارای رنگبندی متنوع، دارای ضخامت های مختف و قابل شستشو می باشد. جنس این کفپوش ها از دانه های گرانول می باشد.

از کاربردهای آن استفاده در باشگاه های ورزشی، پارک، پیاده رو، پارکینگ و فضاهای رو باز می باشد. نوع خاصی از آن که کفپوش پایه تخم مرغی نام دارد برای پارک ها قابل استفاده بوده تا در هنگام آبیاری، آب در زیر کفپوش جمع نشود و نپوسد. نوع جدیدی از این کفپوش با نام کفپوش گلدن بوده که دارای درخشندگی در زیر نور می باشد.

جهت خرید کفپوش و یا اطلاع از قیمت کفپوش با شماره های شرکت تماس حاصل نموده و یا از طریق پست الکترونیکی با ما در ارتباط باشید.

برای خرید انواع کفپوش بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی

کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

تحویل درب کارخانه

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید