کفپوش پارکی

کفپوش پارکی

کفپوش پارکی فومیران از بهترین نوع کفپوش جهت استفاده در پارک ها می باشد. این کفپوش در دو نوع کفپوش لاستیکی برای پارک های سر باز و کفپوش تاتامی جهت پارک های سرپوشیده مانند پارک بازی کودکان می باشد.

کفپوش پارکی لاستیکی محکم و مقاوم بوده، در برابر ضربه، باد و باران، گرد و خاک و … آسیبی نمی بیند. این کف پوش که به صورت قطعه ای بوده، به وسیله چسب یا پیچ به زمین وصل می شود. تابش نور خورشید به کفپوش لاستیکی باعث تغییر رنگ آن نمی شود و به دلیل محکم و مقاوم بودن این نوع کفپوش پارک با قرار گرفتن دستگاه های بازی بر روی آن آسیبی به کفپوش وارد نمی شود.

کفپوش تاتامی پارکی برای فضاهای سرپوشیده مورد استفاده قرار می گیرد. این کفپوش نرم و لطیف بوده و به خصوص برای کودکان مناسب می باشد. کفپوش تاتامی به صورت پازلی بوده و با قرار گرفتن در کنار هم در هم قفل می شوند. این کفپوش ها کاملا بهداشتی و سازگار با پوست کودکان بوده و آسیبی به آن ها وارد نمی کند. خاصیت ارتجاعی این کفپوش ها باعث افزایش ایمنی آن ها می شود. این کفپوش ها قابل شستشو می باشند.

نوع خاصی از کفپوش لاستیکی که به آن پایه تخم مرغی می گویند مخصوص پارک ها بوده و برای عبور آب از زیر پایه های تخم مرغی شکل می باشد. عدم تجمع آب در زیر کفپوش مانع از پوسیدگی آن شده و باعث افزایش عمر کفپوش پارک می گردد.

کفپوش های پارکی فومیران دارای رنگبندی متنوع، ابعاد و اندازه های گوناگون می باشند.

نوع جدیدی از این کفپوش با نام کفپوش گلدن دارای درخشندگی در زیر نور بوده و دارای رنگ های سبز درخشان و آبی درخشان می باشد. این کفپوش به دلیل زیبایی برای محیط هایی هایی که نیاز به زیبایی بیشتری دارند همچون سالن جشن ها و آمفی تئاتر ها مناسب می باشد.

چه ویژگی این کفپوش پارکی را متمایز از دیگر کفپوش ها می کند؟

برای اطلاع از قیمت کفپوش پارکی و خرید کفپوش پارکی بر روی لینک های مرتبط کلیک نموده و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۲۶-۳۳۹۹۷۷۲۲-۰۲۱

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید